Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (kovo 4 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė kovo 4-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Šiandien pajusite, kiek daug jums reiškia artimi žmonės, namai, komfortas bei praeities patyrimai. Gali užplūsti gražūs prisiminimai, sentimentalios nuotaikos.

JAUTIS. Gerų emocijų, įspūdžių sukels susitikimas su draugiškai nusiteikusiu asmeniu arba dominančio asmens laiškas, skambutis, gautas atsakymas ar pranešimas. Šiandien nevenkite kontaktų, pasitarimų, interviu teikimo, savireklamos – visa tai neš naudą.

DVYNIAI. Puiki diena verslo susitarimams, komercijai, apsipirkimui, darbo paieškoms, bet kokioms sutartims. Jei turite reikalų, susijusių su nuosavybe, pinigais, praktinėmis paslaugomis, kreditavimu, nedelsdami jų imkitės. Galite įgyti gerbėjų, rėmėjų

VĖŽYS. Šiandieną jūs galite atsidurti dėmesio centre. Jeigu pasitikėsite savimi, įgyvendinsite net didelius planus. Bus gana lengva bendrauti, rasti kompromisus. Tinkama diena bet kokio pobūdžio pasimatymams, pasitarimams, pristatymams.

LIŪTAS. Nebloga diena, tačiau rimtai dirbti, stengtis visiškai nesinorės. Nebent tai būtų meninė veikla ar kas nors susiję su vaizduote, mistika, labdara. Sugebėjimo fantazuoti ir kūrybinio įkvėpimo išties nestokosite.

MERGELĖ. Regis, ir patys negailėsite kitiems dėmesio, ir gausiai jo sulauksite iš aplinkinių. Tikriausiai prisiminsite, ką reiškia komplimentai. Bendraminčių, užtarėjų toli ieškoti nereikės.

SVARSTYKLĖS. Dalykine prasme tai turėtų būti rezultatyvi diena. Regis, pradės ryškėti perspektyvos ir jaustis apčiuopiama nauda. Jei dėl kažko preliminariai buvote susitarę ar pradėję, tai turbūt sėkmingai vystysite šį procesą.

SKORPIONAS. Šiandien jūs galite sublizgėti vienoje ar kitoje srityje. Galima užsiimti reikšmingais organizaciniais reikalais, moksline, kūrybine veikla. O jei tai nėra aktualu, tai jūsų dėmesiu nuoširdžiai pasidžiaugs šeimos nariai.

ŠAULYS. Galite tvarkyti finansinius reikalus, sudaryti draudimo sutartis, imti ar teikti paskolas, investuoti ar tarpininkauti kitiems panašiuose reikaluose. Regis, iš to bus naudos ir jums, ir kitiems. Trauks meilės potyriai, džiugins flirtai.

OŽIARAGIS. Palankiai turėtų spręstis teisiniai klausimai. Jeigu ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, gali pasitaikyti puikus variantas. Partnerystės, meilės reikalai irgi neturėtų nuvilti.

VANDENIS. Tiktų spręsti su įsidarbinimu, persikvalifikavimu susijusius klausimus. Nusimato viltingos naujienos. Jeigu norite keisti šukuoseną, įvaizdį, darykite tai šiandien. Stenkitės patikti dominantiems asmenims – tai pasiteisins.

ŽUVYS. Nebloga diena meilei, kūrybai, įvairiems pristatymams, vaikų lavinimui. Demonstruokite talentus, reprezentuokite save. Konfidenciali informacija gali padėti išspręsti kai kurias problemas.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Nekonfrontuokit

Nekonfrontuokit portretas
Atvirai su kolegomis,o susitvarkykit lauko WC,nes iš ES Gausite dideles baudas
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių