Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (kovo 3 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė kovo 3-iajai, antradieniui.

AVINAS. Šiandien nederėtų užsiimti sudėtingais darbais, finansinėmis, turtinėmis operacijomis. Kur kas lengviau atšaldyti tarpusavio santykius, prarasti pasitikėjimą nei sklandžiai susitarti. Neverta tikėti ir pažadais – tai gali būti slidus išsisukinėjimas.

JAUTIS. Regis, turėsite reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, draudimu, mokesčiais. Teks derinti savo interesus, norus su kitų žmonių poreikiais, prisitaikyti. Diplomatiškai elgiantis turėtų pavykti rasti išeitį iš keblių situacijų.

DVYNIAI. Šiandien dalykiniai pokalbiai gali įgauti tokią keistą formą, kad norimų rezultatų pasiekti bus beveik neįmanoma. Labiau pasitikėkite savimi ir neskubėkite kaltinti bei kritikuoti kitų.

VĖŽYS. Šiandieną nejausite po kojomis tvirto pagrindo, atrodys, kad esate skandinami intrigų, apkalbų jūroje. Nemaloniai veiks aplinkinių netaktas, o švelnumo ir draugiško nuoširdumo neverta tikėtis.

LIŪTAS. Jums arba visai komandai, su kuria esate, gali kilti trikdžių kelionėje arba jai ruošiantis. Trukdančios aplinkybės gali būti tiek objektyvios, tiek subjektyvios. Svarbu sukaupti informacijos svarbių planų įgyvendinimui.

MERGELĖ. Nelengva diena. Ne tik kitais, bet ir savimi negalėsite pasitikėti. Verčiau neieškokite lengvesnių kelių už tuos, kuriuos jau pramynėte. Apdairiai elkitės su savais ir svetimais pinigais, materialinėmis vertybėmis.

SVARSTYKLĖS. Į ateitį stenkitės žvelgti kuo blaivesniu žvilgsniu. Nekurkite klaidingų projekcijų, atskirkite fantazijas nuo tikrovės, tiek rinkdamiesi veiklos sritis, tiek spręsdami asmeninių santykių, gyvenamosios vietos bei gerovės klausimus.

SKORPIONAS. Šiandien padidės išlaidos arba būsite priversti sutvarkyti uždelstus finansinius reikalus, dokumentus, sumokėti baudas ar netesybas. Nieko neskolinkite ir nesiskolinkite.

ŠAULYS. Kils pagundų, kurios gali atnešti ne tokius padarinius, kokių tikitės. Venkite aferų, dėl kurių galite pažeisti įstatymą. Neieškokite abejotinų nuotykių. Vakare stenkitės daugiau laiko praleisti su vaikais, šeima.

OŽIARAGIS. Šiandien lengva padaryti klaidų sudarant sutartis, tvarkant dokumentus, pinigų ir verslo reikalus, todėl pasistenkite viską daryti atidžiai, atsakingai, nepasiduoti įtartinam spaudimui. Švelniau elkitės su artimaisiais, nes šaltumas juos ypač žeis.

VANDENIS. Padaugės išlaidų ir smulkių rūpesčių, susijusių su vaikais, kūrybiniais projektais ar kt. Neleiskite, kad jumis naudotųsi, manipuliuotų abejotini asmenys.

ŽUVYS. Jūsų aplinkoje gali trūkti santarvės, pinigų, komforto ir paprasčiausios tvarkos. Aplaidumas, lengvabūdiškumas gali sukelti problemų. Yra pavojus apsigauti sudarant sutartis.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių