Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (gruodžio 23 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gruodžio 23-iajai, sekmadieniui.

AVINAS. Galite tikėtis artimųjų paramos ir moraline, ir fizine prasme. Pasijusite maloniai, jei jus sups harmoninga ir tvarkinga aplinka, geranoriškai nusiteikę žmonės ir galėsite pasilepinti gyvenimiškais patogumais.

JAUTIS. Regis, viskas vyks pakankamai sklandžiai. Ką sugalvosite, tą nuveiksite. Galbūt į svečius atvyks giminaitis. Būkite apdairesni skolindami pinigus ir ką nors pirkdami, nuomodamiesi. Pasitarkite su šeimos nariais.

DVYNIAI. Šiandien gauti patarimai, pasiūlymai, įsigyti pirkiniai bus naudingi. Galbūt kas nors padarys vertingą paslaugą. Sunkesnės nuotaikos bus, jei teks galvoje nešiotis finansinius rūpesčius, susijusius su mokesčiais, baudomis, skolomis.

VĖŽYS. Šiandien gerai būtų negalvoti, nekalbėti apie jokius rimtus reikalus ir nekonfliktuoti su vyresnės kartos asmenimis. Stenkitės maloniai atsipalaiduoti bei rodyti šiltą dėmesį artimiausiems žmonėms.

LIŪTAS. Šiandien nepakenktų dažniau pabūti vieniems, atsiriboti nuo svetimos įtakos bei šurmulio. Nederėtų ieškoti nuotykių, kur nors toli vykti, o juo labiau - aiškintis santykius, ginčytis. Siekite intymumo, dvasingumo. Saugokitės infekcijų, neperšalkite.

MERGELĖ. Puikus metas atsiriboti nuo bet kokių rūpesčių. Susitikite su žmonėmis, kuriuos mėgstate, padiskutuokite, pasilinksminkite. Yra vilties, kad tame šurmulyje sutiksite asmenį, kuris jus labai domina.

SVARSTYKLĖS. Galite dalyvauti viešuose pasirodymuose, susitikimuose, pristatyti savo kūrybą, demonstruoti talentus, dalyvauti diskusijose. Nebijokite išbandyti jėgas.

SKORPIONAS. Neblogas metas išvykti iš namų kiek tolėliau nei kasdien. O galbūt pas jus užgrius netikėti svečiai iš toli arba romantiškų vilčių įžiebs simpatiško nepažįstamojo šypsena.

ŠAULYS. Neblogai seksis suktis savo ūkyje, šventiškai keisti interjerą, o galbūt kils pagirtinas ūpas ruošti sveikus patiekalus, eksperimentuoti virtuvėje. Tiesa, būsite linkę išlaidauti, negalvodami apie finansinius įsipareigojimus.

OŽIARAGIS. Labai svarbu iš ryto būti kantriems ir nereikšti kitiems priekaištų, nemoralizuoti. Galite sulaukti gerų naujienų, intriguojamų pasiūlymų iš žmonių, kuriems esate neabejingi. Šeiminius santykius sutvirtins bendras interesas ar bendrų draugų ratas.

VANDENIS. Regis, rytą neišvengsite ūkinių rūpesčių, arba nerimo sukels sveikatos problema. Ši diena turbūt paskatins labiau branginti santykius su artimais žmonėmis. Nusimato teigiami pokyčiai santykiuose su dominančiu asmeniu.

ŽUVYS. Tikriausiai veršitės pramogauti, mylėti, kurti. Bus nesunku susitaikyti su žmogumi, kurį vertinate, bet esate įskaudinę. Pasitelkite išradingumą ir nuoširdumą. Puikus metas užsiėmimams su vaikais.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių