Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gruodžio 21 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gruodžio 21-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Jausite emocinę įtampą, koncentruositės į save ir savo problemas. Netikėtai gali išaiškėti vienas gandas. Gali pasirodyti, jog iš tikrųjų vyksta kažkas rimta ir tai žada permainas.

JAUTIS. Net ir nekaip nusiteikę aplinkiniai šiandien bus neabejingi jūsų kompetentingumui, išradingumui ir sulauksite įvertinimo. Visgi pavojinga kažką kurpti dėl materialinės naudos, kenkiant kitiems.

DVYNIAI. Šiandien jums nestigs aktyvumo profesinėje srityje, jeigu tik nesergate ir neslaugote kitų. Kita vertus, nežinosite kaip reaguoti į kai kuriuos netikėtus pasiūlymus ar pareiškimus.

VĖŽYS. Šiandien neblogai seksis, jeigu remsitės ne vien savo patyrimu bei galimybėmis. Naudos gali duoti pokalbiai su specialistais, tarpininkais bei informacijos paieškos internete.

LIŪTAS. Regis, aktyviai dalinsitės mintimis su aplinkiniais ir turbūt sužinosite dalykų, kurie jums bus naudingi. Visgi kai kas kels nerimą. Atsargiai su technika ir pirotechnika, elektra, ugnimi.

MERGELĖ. Kažkuo gali nustebinti jums neabejingas asmuo. Verčiau atsisakykite tų atsipalaidavimo būdų, kurie galėtų pakenkti jūsų vidinei pusiausvyrai arba stabiliems santykiams. Aiškiai apibrėžkite savo ir kitų įsipareigojimus.

SVARSTYKLĖS. Šiandien prioritetą teiksite sveikatai, grožiui ir vaikams. Tiesa, kai kuriems atsikvėpti neleis nesutvarkyti finansiniai reikalai, dėl jų kilusios problemos. Saugokitės traumų, nuostolių, buitinių avarijų, gaisro.

SKORPIONAS. Regis, rūpės iki galo neišspręsti finansiniai bei su vaikų aktualijomis susiję klausimai. Tikėtinas intriguojamas pokalbis, flirtas. Prisidarysite problemų, jeigu prarasite saiko ar padorumo jausmą. Saugokitės ugnies, sprogimų.

ŠAULYS. Šiandien aktualiausi bus šeimos poreikiai, komerciniai, tiekimo, nuomos, buitiniai reikalai. Sunku bus atsispirti norui pirkti gražius, brangius daiktus sau, artimiesiems, aplinkai.

OŽIARAGIS. Šiandien venkite nemalonių ginčų, aštrių komentarų. Nesielkite su kitais taip tarsi jie būtų mažiau vertingi už jus. Netgi mažus vaikus privalu gerbti kaip asmenybes.

VANDENIS. Su mokslu, reklama, logistika, kvalifikacija susiję reikalai pareikalaus papildomų pastangų ar išlaidų. Didelė traumų, avarijų tikimybė, todėl reikalingas ypatingas budrumas kelyje ir dirbant su technika, degiomis medžiagomis.

ŽUVYS. Dvasinė jūsų būsena bus nestabili. Regis, pradėsite mistifikuoti lemtingus sutapimus, nuojautų ar sapnų išsipildymus ir kitus ženklus. Galbūt jus labai paveikė įvykiai, palietę artimus žmones. Atsargiai kelyje ir su pirotechnika.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių