Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gruodžio 20 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gruodžio 20-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Metas atitrūkti nuo darbo rūpesčių. Subtiliai siekite svajonių įgyvendinimo. Meditatyvaus atsipalaidavimo būsena gali atnešti tam tikrą praregėjimą, aiškesnį suvokimą, ką ir kaip turite daryti, kad būtumėte sveikesni, laimingesni.

JAUTIS. Šiandien būsite linkę aktyviai bendrauti socialiniuose tinkluose, domėtis kelionėmis, globalia situacija. Tik negalvokite apie darbo problemas – jų šiandien vis tiek neišspręsite, o pašnekovams tuo galite įkyrėti.

DVYNIAI. Šiandien galite pabendrauti su žmonėmis, su kuriais jus sieja bendri turtiniai ar verslo interesai. Tikriausiai sklandžiai juos aptarsite ir tam tikra prasme pasidalinsite įtakos zonas.

VĖŽYS. Jūsų mintys sieks tolimesnius horizontus, būsite nusiteikę filosofuoti, bendrauti su platesniu pasauliu. Galite įsigyti neplanuotą daiktą arba atsikratyti kažkuo, ką dabar turite.

LIŪTAS. Gali būti, kad kažkas jums grąžins skolą, parems finansiškai arba pasiūlys ką nors abipusiai naudinga. Meilės santykių srityje neleiskite prasiveržti nepagarbai.

MERGELĖ. Palanku spręsti santuokos ir meilės klausimus, aplankyti gimines. Nevenkite kreiptis į kitus žmones su prašymais ir pasiūlymais. Draugiškas nusiteikimas padės rasti kelią į kitų širdis.

SVARSTYKLĖS. Labiau įsižiūrėkite į smulkmenas, detales, jeigu rinksitės prekę, kelionės maršrutą ir kt. Jos gali pasirodyti reikšmingos. Gali kilti ūpas keisti įvaizdį. Pastangos pagerinti išvaizdą ir sveikatą išties nebus beprasmės.

SKORPIONAS. Aplink jus jau turėtų sklandyti šventinės nuotaikos, ypač jei turite vaikų. Jų poreikius ir pageidavimus noriai tenkinsite. Ne mažiau jūsų dėmesio nusipelnys ir sutuoktinis, mylimas žmogus.

ŠAULYS. Neapsiribokite buitimi ir paprasčiausiais kasdieniais darbeliais, nors ir atrodys, kad jie labai svarbūs. Raskite laiko atsipalaiduoti. Artimi žmonės į jus gali kreiptis patarimo. Tokiu atveju būtinai išklausykite.

OŽIARAGIS. Jums norėsis išvykti į trumpą kelionę, susitikti su giminaičiais, draugais. Galite gauti naudingos informacijos. Tuo pačiu galite palankiomis sąlygomis apsipirkti, dėl ko nors susiderėti.

VANDENIS. Šiandien aktyvūs būsite šeiminiuose reikaluose ir savo versle. Stengsitės pagražinti namų aplinką. Galbūt tuo tikslu vyksite apsipirkti. Gana gera diena ir pasyviam poilsiui, pasilepinimui.

ŽUVYS. Tikriausiai šiandien sugebėsite įvertinti nedidelius gyvenimo malonumus, pasidžiaugti mielomis smulkmenomis. Tikėtini įvairūs pasiūlymai. Jie gali būti daug žadantys arba taip tik atrodys.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių