Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 5 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gegužės 5-ajai, antradieniui.

AVINAS. Šiandien sugebėsite žavėtis kitokiais, nepanašiais į jus žmonėmis. Skirtingumai nustos erzinti, nors galbūt tik laikinai. Galite užmegzti draugystės arba romantišką ryšį.

JAUTIS. Pravartu šį tą pakoreguoti, jei jaučiatės nusivylę savo išvaizda, gyvenimo būdu. Galbūt kils minčių, kaip tai keisti, tobulinti. Nepasigailėsite tvarkingai atlikę ūkinius darbus, rimčiau pasirūpinę naminiais augintiniais.

DVYNIAI. Tiek su partneriais, tiek su konkurentais šiandien galima tikėtis produktyvių aptarimų. Galbūt rasite naujų sąjungininkų, bendraminčių. Iš priešingos lyties galite gauti viliojamų pasiūlymų.

VĖŽYS. Jus valdys nuotaikos, emociniai impulsai. Gali spręstis svarbus šeiminis arba nuosavybės klausimas. Atsiras daugiau kūrybiškumo ir noro darbuotis savo bei kitų labui. Vakaras gali padovanoti romantikos.

LIŪTAS. Turėsite daug įvairių reikalų, pokalbių. Galite išsiaiškinti svarbius santykius, sudaryti sutartį. Sumanumą demonstruosite kūrybos ir protinio darbo, žiniasklaidos srityse, siekdami gauti ar pateikti informaciją.

MERGELĖ. Tai turėtų būti produktyvi diena. Po truputį gali spręstis aktualus uždarbio, nuomos, tiekimo ar kitoks nuosavybės, verslo klausimas. Popiet galimas kontaktas su žiniasklaidos atstovu arba seniai matytu pažįstamu.

SVARSTYKLĖS. Šiandien ypatingai reikšis jūsų įžvalgumas, komunikabilumas. Galbūt bendrausite su įdomiais asmenimis arba mėginsite išaukštinti save, siekti pripažinimo. Galbūt susitarsite dėl norimo pirkinio.

SKORPIONAS. Šiandien stokosite valios, ryžto, tačiau pasireikš stiprios nuojautos, meniniai sugebėjimai. Tiktų ieškoti atsakymų į svarbius jums klausimus, gvildenti paslaptis.

ŠAULYS. Numatoma nemažai visuomeninės veiklos arba kolektyvinių aptarimų susirinkimo ar kitokia forma. O galbūt tiesiog jausitės labai pasiilgę realių veiklų su savo komanda, susitikimų su draugais, patinkančiu asmeniu. Saugokite sveikatą.

OŽIARAGIS. Jūsų dalykiškumas, veiklumas šiandien bus įvertintas kuo puikiausiai. Galite laimėti dominančio asmens palankumą, sustiprinti savo autoritetą bei padėtį. Stenkitės rasti būdų, kaip įkūnyti tai, kas svarbu ne vien jums.

VANDENIS. Jūsų mintys skraidys toli nuo rutinos. Trokšite kelionių, susitikimų su žmonėmis, kurių nėra šalia. Jeigu laukia egzaminas, pristatymas, būsite labai užsiėmę.

ŽUVYS. Mintys apie pinigus, išlaidas, skolas neleis jums atsipalaiduoti nė minutei. Galite turėti reikalų su pareigūnais. Tvarkydami finansinius reikalus, dokumentus remkitės sąžinės ir proto balsu.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių