Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 4 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gegužės 4-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Šiandien pasižymėsite darbštumu, dalykiškumu, tačiau būsite nenusiteikę derintis prie kitų žmonių, ieškoti kompromiso. Pasistenkite nesugadinti mikroklimato bei reikalų netinkamu bendravimu.

JAUTIS. Palanku po truputį įsitraukti į naują veiklą, atkurti ar plėsti savo verslą, o jeigu šie dalykai yra neįmanomi arba nerūpi – tai labiau pasirūpinti sveikata ir išvaizda. Sužinosite aktualių naujienų susijusių su studijomis, užsieniu, kultūra.

DVYNIAI. Diena turėtų būti gana sėkminga. Puikiai sutarsite su augančia karta. Galite tikėtis ir krislelio romantikos, tačiau lengva ir apsigauti dėl kito žmogaus jausmų. Save ir vaikus reikia saugoti nuo infekcijų.

VĖŽYS. Šiandien jums labai rūpės artimų žmonių poreikiai ir rūpesčiai, o rimtam darbui ir mokymuisi susikaupti nelabai seksis. Atidžiau tvarkykite dokumentus ir turtinius reikalus.

LIŪTAS. Šiandien labai aktyviai sieksite savo tikslo tiek susijusio su mokslu, dominančia veikla, tiek ir meilės srityje. Galite susidurti su veidmainyste, manipuliavimu.

MERGELĖ. Šiandien jūsų galvoje suksis daug sumanymų ir svajonių. Jeigu jų realizavimas nemažai kainuoja, vertėtų pasigilinti į neaptartą reikalo pusę, nes joje gali būti „povandeninių srovių“.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jums nestigs aplinkinių dėmesio. Regis, jo nelabai norėsis, nes būsite emociškai labai jautrūs, nerimastingi. Daugiau dėmesio skirkite kasdieniniams reikalams ir artimiausiems žmonėms. Saugokitės infekcijų.

SKORPIONAS. Šiandien labai svarbi yra teigiama nuostata, optimistiškas požiūris. Tai padės jums neprarasti savitvardos ir pasitikėjimo, jei teks demonstruoti kompetenciją, ginti reputaciją. Galite tikėtis naudos iš slaptos veiklos, labdaros.

ŠAULYS. Permaininga diena. Jums neabejotinai seksis vadovauti, susipažinti bei bendrauti su įvairiausiais žmonėmis socialiniuose tinkluose. Gali užsimegzti slapta romantiška intriga.

OŽIARAGIS. Diena prasidės darbingai. Jeigu jūsų veikla susijusi su technika, logistika, vairavimu, tai būkite ypač atidūs. Nors šiose srityse galite daug nuveikti, bet ir praradimų rizika nemaža.

VANDENIS. Palanku užsiimti veikla, susijusia su mokslu, informacija, komercija. Galbūt sulauksite gero įvertinimo, įtakingo asmens dėmesio, pasiūlymo vesti mokymus.

ŽUVYS. Šiandien galbūt aiškinsitės paskolų, paramos galimybes, sąlygas arba patirsite psichologinių išgyvenimų dėl meilės, artimųjų. Pasistenkite nedramatizuoti, jei kažkas nesiklosto būtent taip, kaip planavote.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių