Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (birželio 8 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė birželio 8-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Galite pajusti kai kurių kolegų, dalykinių partnerių ypatingą dėmesį arba išgirsti raginimų greičiau pateikti ataskaitas ir pan. Viskas susiklostys gerai, jeigu būsite korektiški ir gerbsite aplinkinius.

JAUTIS. Šiandien jus daug kas domins ir gana filosofiškai žvelgsite į žmogiškas silpnybes, kasdienybės smulkmenas, pakitusius planus. Turbūt nenusivilsite mokslo rezultatais.

DVYNIAI. Jums turėtų pavykti sutvarkyti aktualų finansinį reikalą, deklaruoti pajamas ar pan. Galite gauti naudos iš senos investicijos arba turto, pelno dalybų. Pravartu peržiūrėti dokumentus ir įvesti reikiamą tvarką juose.

VĖŽYS. Šiandien galite išgirsti priekaištų iš žmonių, kurie jums labai rūpi. Įveikite priešiškumą ir pasidalinkite savo mintimis – tik taip suprasite vieni kitus. Tinkamą partnerystę tai labai sustiprins. 

LIŪTAS. Šiandien labiausiai rūpinsitės nebaigtais darbo reikalais. Jeigu galite, siekite sustiprinti savo autoritetą, padaryti įspūdį savo žiniomis, bendravimo stiliumi.

MERGELĖ. Ši diena turėtų būti nuostabi, jeigu užsiimate mėgstama veikla. Regis, viską pavyks sklandžiai atlikti ir kils noras kūrybingai arba romantiškai atsipalaiduoti. Turbūt daug laiko skirsite vaikų lavinimui.

SVARSTYKLĖS. Šiandien nepatartina veržtis į viešumą, kur nors toli vykti. Saugiausia ir geriausia bus namuose. Puiku, jei gebėsite suprasti savo artimuosius ir juos paskatinti geriems darbams.

SKORPIONAS. Šiandien aktyviai bendrausite. Jeigu daug tikitės iš kitų, savikritiškai įvertinkite, ar ne per mažai patys duodate aplinkiniams. Tai ypač aktualu, jeigu norite būti reikalingi, vertinami.

ŠAULYS. Tikriausiai stengsitės pabrėžti savo indėlį į šeimos gerovę. Parūps gana praktiški dalykai. Nebloga diena įsigyti tai, ką seniai suplanavote, kam taupėte pinigus.

OŽIARAGIS. Gana produktyvi diena savarankiškiems, dalykiškiems žmonėms. Regis, aiškiai suvoksite, kad įmanoma įveikti sunkumus, nugalėti vidinius kompleksus.

VANDENIS. Šiandien būkite itin dėmesingi savo sveikatai. Derėtų labiau paisyti organizmo poreikių – gerai maitintis, ilsėtis. Venkite konfliktų, intrigų, atsargiai vairuokite.

ŽUVYS. Diena žada daugybę pokalbių. Palanku bendrauti su specialistais, mokytis, konsultuotis. Galbūt pajusite išskirtinius jausmus kam nors iš savo draugų ar pažįstamų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Elena

Elena portretas
Netikiu jokiais horoskopais,pranašais ir būrėjais.Išmislas.Kaip gali tas pats horodkopas rodyti šimtams žmknių tą patį.Lengvatikiai kas jais tiki
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių