Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (birželio 7 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė birželio 7-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Būsite emociškai neramūs, kursite didelius planus ir vėl juos griausite. Laiko ir dėmesio pareikalaus dominantis asmuo arba pomėgis. Nepersistenkite oponuodami diskusijoje. Svarbu gerbti kitokią nuomonę.

JAUTIS. Regis, jūsų draugijos pageidaus ir artimi, ir svetimi. Gali būti, kad teks bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Regis, kitų patirtys paskatins galvoti apie tarptautines studijas, keliones ar pan.

DVYNIAI. Įdėsite pastangų, išleisite pinigų, kad kažkam padarytumėte įspūdį. Jei puikuositės tuo, ką esate pasiekę ar įgiję, tai kitiems gali sukelti norą jumis pasinaudoti.

VĖŽYS. Šiandien jums bus labai svarbu rasti bendrą kalbą su aplinkiniais, suderinti interesus. Jeigu nenorite, kad sugestų nuotaika, o galbūt ir santykiai, venkite politikuoti, kritikuoti.

LIŪTAS. Šiandien teks aktyviai darbuotis savo ūkyje. Jeigu norite keisti savo gyvenimo būdą, stilių, mitybos įpročius, pradėkite daryti žingsnius. Juk rezultato per vieną dieną nepasieksite.

MERGELĖ. Diena gali būti šauni, jeigu taikiai ir romantiškai nusiteiksite. Regis, kursite ateities planus, galbūt susijusius su vaikų siekiais, partneryste, šeimos pagausėjimu arba kūrybiniais projektais.

SVARSTYKLĖS. Nederėtų įkyriai demonstruoti savo nostalgijos praeičiai, keistų sentimentų arba buitinio uolumo tarsi priekaišto laisvalaikio veiklomis užsiėmusiems šeimos nariams.

SKORPIONAS. Tikėtini susitikimai su giminaičiais, draugais, aktyvesnis pabendravimas su kaimynais. Iš pokalbių su jais arba kito šaltinio sužinota informacija netikėtai gali pasirodyti jums labai naudinga.

ŠAULYS. Daugiausia dėmesio teks skirti materialinės gerovės dalykams. Su partnerio ar kito asmens pagalba kažką svarbaus galite nuspręsti turto, pinigų reikaluose. Seksis tvarkyti namus, kurti jaukumą.

OŽIARAGIS. Tikriausiai jums pavyks veikti pagal numatytą planą, bet tik tuo atveju, jeigu tai priklauso vien nuo jūsų pastangų. Nederėtų aiškintis piniginių ir buitinių santykių. Skirkite šią dieną sveikatos stiprinimui, grožio puoselėjimui.

VANDENIS. Tikriausiai visą savaitę eikvojote daug energijos, todėl dabar norisi nieko neveikti ir niekuo nesirūpinti. Galbūt teks lankyti sergantį artimą žmogų. Tikėtina moralinė dilema.

ŽUVYS. Jums seksis bendrauti ir pozityviai veikti savo pašnekovus. Pravartu pasikliauti nuojauta, širdimi. Nepamirškite skirti dėmesio tam artimam žmogui, kuriam ypač reikia paguodos ir supratimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

"Svarstyklės"

"Svarstyklės" portretas
Palmira rašo vieną, Naglis Šulija - kitą... Tai kuo gi tikėti?!
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių