Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (birželio 30 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė birželio 30-ajai, antradieniui.

AVINAS. Verslo partneris reikalaus paramos, garantijų arba ant kulnų mins kreditoriai. Galite būti raginami imtis veiklos, kuriai reikia lėšų ir energijos. Galbūt mėginsite kažką rekonstruoti, atnaujinti. Gali pavykti įsidarbinti.

JAUTIS. Nebloga diena, šį tą naudinga sužinosite, priimsite reikšmingą sprendimą ar netgi įgyvendinsite ypatingą tikslą. Kita vertus, būsite linkę pernelyg jautriai reaguoti į kitų žmonių replikas, kritiką.

DVYNIAI. Šiandien suksitės reikalų bei kontaktų verpete. Kita vertus, nerimą kels suvokimas, kad kažką turite keisti – profesinę veiklą, gyvenimo būdą ar vietą. Galite padaryti svarų žingsnį, kuris leis pasipelnyti, gauti paskolą, užsitikrinti paramą ar kt.

VĖŽYS. Aktualias problemas spręsti jums mėgins padėti partneriai, draugai ir kiti palankūs asmenys, sąjungininkai. Galbūt gausite ypatingą pasiūlymą, nepaisant itin stiprios konkurencijos. 

LIŪTAS. Šiandien teks daug aprėpti, nes jūsų dėmesio reikalaus ir darbas, ir šeima, ir galbūt kažkieno sveikata. Gali būti sunku pasirinkti, jeigu gausite naują darbo pasiūlymą. Įsiklausykite į artimo žmogaus nuomonę ir savo intuiciją.

MERGELĖ. Jums rūpės susitvarkyti svarbiausius reikalus, pakalbinti įtakingus asmenis, pasirašyti planuotą sutartį, parengti publikaciją ar tyrimą, pasiruošti egzaminui ar pan. Teisingi siekiai turėtų pasiteisinti, o slidus spontaniškas reikalas tikriausiai nepavyks.

SVARSTYKLĖS. Regis, skaičiuosite, kokią naudą gausite iš pasiūlyto sandorio, ar verta įsigyti nekilnojamąjį turtą ir pan. O galbūt suksite galvą, ką nupirkti dovanų artimam žmogui ar geram draugui. Būsite linkę pakloti nemažą sumelę.

SKORPIONAS. Situacija gali būti įdomi, diena turininga, tačiau įtempta. Dėmesį gali parodyti ypatingų žinių ar galių turintis asmuo arba atsiras naudingas tarpininkas, konsultantas. Tačiau jei dalyvaujate konkurse, susidursite su nemaloniais iššūkiais.

ŠAULYS. Atgauti vidinę ramybę padės filosofinis požiūris į gyvenimą ir save. Dar vienas geras dalykas – meninė veikla, buvimas gamtoje. Atsipalaidavimas, įsiklausymas į save gali būti labai naudingas, jeigu reikia padaryti svarbų sprendimą, pasirinkimą.

OŽIARAGIS. Šiandien jums ypač rūpės draugų, mylimųjų ir vaikų poreikiai bei interesai arba jie tiesiog privers skirti jiems ypatingą dėmesį. Savo ruožtu ir jūs galite tikėtis palaikymo, dosnių pasiūlymų. Teisingas pasirinkimas žada ilgalaikę sėkmę.

VANDENIS. Gali kilti ūpas kažkur lėkti, bėgti, keisti darbą, aplinką ar kitus žmones. Stigs susivaldymo ir takto bendraujant. Naudingiausia būtų pradėti nuo savikritikos ir individualių pokyčių bei sveikatos stiprinimo ar atstatymo.

ŽUVYS. Regis, ypač aktualūs bus su mokslu, politika, teisėtvarka, kultūra, užsieniu susiję reikalai. Nelengva bus apsispręsti, jeigu gausite pasiūlymą keisti darbą ar kolektyvą. Neteikite spontaniško atsakymo, jei dar nesate visko apgalvoję ir įvertinę.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių