Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (birželio 18 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė birželio 18-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Nesnauskite, jeigu jums aktualu išsiaiškinti klausimą dėl negauto atlygio, vėluojančio dokumento. Arba jeigu domina kreditų teikimo sąlygos, nekilnojamojo turto ar technikos nuoma. Pravartu pasitikrinti sąskaitas, ataskaitas.

JAUTIS. Tai bus gera diena, jeigu optimistiškai nusiteiksite ir nedejuosite dėl smulkmenų. Jūsų šiltas, empatiškas elgesys kitus veiks lyg balzamas. Ir jie tai įvertins.

DVYNIAI. Jums patiks plaukti pasroviui, niekuo nesirūpinant, nerodant iniciatyvos. Jeigu galite sau tą leisti, ši diena bus atpalaiduojanti, netgi apvalanti sielą. Tik nesiklausykite apkalbų, nesivelkite į intrigas.

VĖŽYS. Šiandien jums seksis bendrauti, su kiekvienu rasite bendrą kalbą. Tai didins jūsų populiarumą. Su kitų pagalba lengviau seksis išspręsti paaštrėjusią seną problemą.

LIŪTAS. Regis, diena bus dalykiška, versli. Sumaniai gvildensite ir su praeities situacijomis bei jų padariniais susijusius klausimus. Kai ką pavyks ištaisyti arba šiek tiek pakoreguoti.

MERGELĖ. Jeigu veiksite be išankstinio nusistatymo, pasitelkę optimizmą ir objektyvumą, ši diena nudžiugins ne tik jus, o ir tuos, su kuriais turėsite reikalų. Remkitės patirtimi, bet būtinai atmeskite prietarus ir stereotipus. 

SVARSTYKLĖS. Pravartu tvarkyti finansinius, verslo, investicijų, buhalterinius reikalus, sklaidyti virš jų tvyrančią miglą, aiškintis nesusipratimus. Jeigu aktualu, deklaruokite pajamas, atsiimkite skolas.

SKORPIONAS. Gali atgyti buvusi draugystė arba partnerystė. Jeigu grėsė skyrybos, bus proga susitaikyti. Vis dėlto jūsų nuotaikas ir poelgius labai veiks kiti žmonės. Jautriai reaguosite net į nežymias nepalankumo apraiškas.

ŠAULYS. Diena bus darbinga, jeigu tik nesergate ir galite iš peties darbuotis. Galbūt sutiksite buvusį kolegą arba gausite darbo pasiūlymą. Jeigu pasimetė jūsų augintinis, jūsų džiaugsmui jis turėtų atsirasti.

OŽIARAGIS. Puiki diena trokštantiems susigrąžinti buvusį mylimąjį, padaryti įspūdį dominančiam asmeniui, augančiai kartai savo patyrimais, žiniomis ir pan. Visgi kažkas gali tapti labai priklausomas nuo jūsų patarimų.

VANDENIS. Ši diena tikriausiai nenuvils. Neblogai seksis tvarkyti asmeninius, šeiminius reikalus, gerinti santykius su artimaisiais, taikytis, glaistyti seniau padarytas klaidas.

ŽUVYS. Regis, daug malsite liežuviu ir tai jums puikiai seksis. Galite turėti reikalų su asmeniu, kuris anksčiau jums buvo labai svarbus. Jeigu rengiate straipsnį, interviu, reklamą, būsite patenkinti pasiektu rezultatu.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Aldonė

Aldonė portretas
Melagių melagiai.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių