Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (balandžio 3 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė balandžio 3-iajai, penktadieniui.

AVINAS. Jums kaip oro reikės naujų įspūdžių, romantikos. Tiktų prisipažinti, kad mylite, susisiekti su jums svarbiu žmogumi, pradėti įgyvendinti kūrybinius sumanymus. Galimas papildomas uždarbis arba dėl jo tarsitės.       

JAUTIS. Vidinis nepasitenkinimas nevirs kivirčais, jeigu kontroliuosite emocijas. Šiek tiek pasistengę sugebėsite nugalėti savo silpnybes, išsisukti iš sudėtingos situacijos. Stabiliu elgesiu pelnysite didesnį aplinkinių pasitikėjimą.

DVYNIAI. Geras metas įvairiems pokalbiams internetu, telefonu. Turėsite galimybę atverti savo širdį, pasitarti bei išklausyti kitus. Vakaro flirtas suteiks ypatingo pasitenkinimo. Atsargiai kelyje.

VĖŽYS. Norėsis daryti gerus darbus, keistis. Įdomių idėjų gali kilti, jei sumanysite keisti interjerą, asmeninį stilių, šukuoseną. Tai, ką šiandien realizuosite kaip pokytį, veikiausiai jūsų nenuvils.

LIŪTAS. Nervingų situacijų pasitaikys ir namuose, ir viešumoje. Kita vertus, jums seksis daryti gerą įspūdį, jeigu reiškiatės socialiniuose tinkluose. Rasite palaikančių asmenų, bendraminčių. Galimi svarbūs sprendimai.

MERGELĖ. Aplinkybės privers stabtelėti ir susimąstyti prieš žengiant svarbų žingsnį. Venkite kompanijų, susibūrimų, kitų žmonių įtakos. Regis, jums patiks ir seksis gilintis į kitų žmonių psichologiją, įvairias paslaptis.

SVARSTYKLĖS. Būsite nusiteikę pokalbiams aktualiomis temomis, aptarimams. Jeigu planuojate dėl kažko susitarti su bičiuliais, bendraminčiais, tam bus tinkamas šis vakaras. Naujos virtualios pažintys gali atrodyti tarsi likimo dovana.

SKORPIONAS. Niekas negalės sutrukdyti jums rimtai padirbėti privačioje erdvėje ar pasireklamuoti socialiniuose tinkluose ir padaryti įspūdį. Kažkieno pastaba ar patarimas dėl jūsų įvaizdžio, darbo metodų neišeis jums iš galvos. Tai duos teigiamą poslinkį.

ŠAULYS. Jeigu esate suplanavę kelionę, vizitus pas valdininkus, specialistus, veikiausiai teks atsisakyti nerimaujant dėl sveikatos arba dėl kitų aplinkybių. Jeigu aktualu, tiktų susikaupti moksliniams tyrinėjimams, ruoštis egzaminams.

OŽIARAGIS. Tikėtina, kad turėsite galimybę ištaisyti kai kurias klaidas ar spragas. Galbūt jums geranoriškai padės artimas žmogus. Jeigu įmanoma, neuždelskite su mokesčiais, skolų grąžinimu.

VANDENIS. Jūs stokosite kantrybės, o impulsyvūs sprendimai bei ūmus elgesys nebūtinai išeis į gera. Meilei kaip ir gėlėms reikia puoselėjimo, nuoširdaus auginimo.

ŽUVYS. Būkite atidūs aplinkiniams, įsigilinkite į naujai besiklostančias aplinkybes ir kylančias abejones. Pravartu gilinti profesines žinias, mokytis, spręsti psichologines problemas. Gali būti, kad įsitikinsite kažkieno teisumu ir geranoriškumu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Sidonija

Sidonija portretas
Siūlau svelninti karantina,jis mane labai kankina,nebėra pinigų iš proto einu.Pasedesiu aš tvartely su graziom kalnų ozkelem
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių