Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (balandžio 24 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė balandžio 24-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Šiandien galite praktiškai imtis veiklos sodyboje, meistrauti, amatininkauti, eksperimentuoti virtuvėje. Galbūt sulauksite pasiūlymų dėl būsimo bendradarbiavimo, užsakymo ar pan. Regis, domėsitės nekilnojamojo turto rinka.

JAUTIS. Šiandien būsite aktyvūs, žvalūs. Tikriausiai rūpinsitės artimais ryšiais ir spręsite asmenines problemas. Galbūt sudirgsite dėl žinios iš toli. Pasisaugokite traumų, ugnies, nežiopsokite kelyje.

DVYNIAI. Kils minčių, planų, susijusių su rizikingais verslo manevrais, slaptomis avantiūromis. Kai kurias pagundas naudingiau būtų įveikti, antraip galite nemažai prarasti. Saugokitės infekcijų, alergijų, nuostolių.

VĖŽYS. Siekdami atsiriboti nuo smulkių problemų, rutinos, turbūt mėgausitės patinkančia veikla, virtualiu ar realiu bendravimu. Tačiau iš antrosios pusės galite nesulaukti tiek dėmesio kiek trokštate.

LIŪTAS. Aplink jus netrūks įtampos. Ją kels ir situacija, ir partneriai, ir konkurentai. Gyvensite savomis ir svetimomis problemomis, būsite kupini nerimastingų nuojautų. Tik nesugalvokite jų skandinti alkoholyje – tuo nieko neišspręsite.

MERGELĖ. Kai kurios jūsų idėjos šiuo metu dėl pakitusių aplinkybių gali pasirodyti nerealios. Jeigu teks atsisakyti kelionės ar stažuotės, ieškokite naujų kūrybos ir darbo formų, metodų.

SVARSTYKLĖS. Gali kamuoti finansinės arba seksualinės problemos. Regis, nemaloniai pasijusite, jei pažįstamas žmogus primins jums negrąžintą skolą ar prašys paramos. Pasistenkite į viską žiūrėti realiai ir nedramatizuoti.

SKORPIONAS. Ši diena žada įpareigojančių pokalbių. Nusimato ir malonūs pasiūlymai. Tik vargu ar jais pasinaudosite, nes reikėtų atsisakyti kai kurių rimtų darbų, planų. Atsargiai kelyje. Saugokitės traumų, gaisro.

ŠAULYS. Pravartu pasirūpinti savo bei šeimos narių įvaizdžiu, sveikata. Iš peties padirbėkite savo namų ar užmiesčio ūkyje. Venkite priekaištauti artimiesiems, juos kritikuoti.

OŽIARAGIS. Puoselėsite slaptą norą bei tikslą kažką sugundyti arba sužavėti savo privalumais, talentais. Kita vertus, būsite negailestingi artimiesiems. Verčiau nesitikėkite, kad pavyks juos perauklėti ar pakeisti. Raskite bendrų interesų.

VANDENIS. Seksis kurti išorinį jaukumą, komfortą namuose, tačiau turėkite omenyje, kad dar svarbiau yra užtikrinti savo vidinę pusiausvyrą bei šeiminių santykių darną. O tai bus ne taip paprasta. Labiau gerbkite kitus, domėkitės ne vien savimi.

ŽUVYS. Šiandien turėtų neblogai sektis darbai, susiję su žiniasklaida, reklama, mokslu. Galima nauja virtuali pažintis, kuri jus „užkabins“. Jums atrodys, kad dominantis žmogus turi ypatingų paslapčių. Atsargiai kelyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

sidonijai kullikauskienei

sidonijai kullikauskienei portretas
Tau gresia šiandien psichologinis,seksologinis fizinis smurtas,gali būti apvogta,gresia avarijos,reputacijos susmukimas
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių