Astrologinė prognozė sausio 11-17 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje tiktų ieškoti atsakymų į svarbius būties klausimus, spręsti problemas, orientuojantis į ateitį. Jums gali tekti mokyti kitus, dalytis patirtimi. Blogai veiks kritika, nervins rutina ir norėsis nuotykių, naujovių, draugystės. Saugokitės traumų, nuostolių. Savaitgalį jus ypač domins apkalbos, svetimos fantazijos, užkulisiniai įvykiai. Sveikata lengvai pažeidžiama, todėl pabūkite vienumoje ir ypač saugokitės.

JAUTIS

Šią savaitę kai kuriems jūsų planams bus nepritariama, ir tai skatins nerimauti, piktintis. Nieko gero neduos per didelis maištingumas. Per trečiadienio jaunatį ypač svarbi teigiama nuostata, optimistiškas požiūris. Turbūt teks bendrauti su įtakingais veikėjais, žiniasklaida ar su publika, laikyti egzaminus ar mokyti, šviesti kitus. Saugokitės traumų, ugnies. Savaitgalį dairysitės kompanijos. Galite užmegzti įdomią pažintį.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje neblogai seksis intelektinė veikla, moksliniai tyrinėjimai. Kita vertus, įtampa augs srityse, susijusiose su draudimu, paveldėjimu, skolomis. Nemalonios staigmenos galite tikėtis iš dominančio asmens ar verslo partnerio. Apdairiau elkitės su pinigais, santaupomis ir pasiskolintais daiktais. Laiku mokėkite mokesčius, vykdykite įsipareigojimus. Atsargiai kelyje. Savaitgalį galite dalyvauti viešame nuotoliniame renginyje.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje gali susikirsti jūsų ir dalykinių partnerių nuomonės bei interesai. Jūs turite sąjungininkų, todėl nesinervinkite. Iš dalykinių partnerių ir net konkurentų pravartu šio to pasimokyti. Galbūt jums teks tarpininkauti, bylinėtis ar dalyvauti konkurse. Jūsų pastangos pasiteisins. Meilės lūkesčiai taip pat gali pildytis. Pravartu planuoti pajamas ir išlaidas, įvertinti finansines galimybes. Savaitgalį noriai plėsite akiratį.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje turėsite nemažai darbo, komplikuotų reikalų. Stengsitės užbaigti būtinus įsipareigojimus, pratęsti ar sklandžiai nutraukti dalykines sutartis. Dėl netikėtų aplinkybių kai kas strigs. Būkite atsargūs, nes kibs infekcijos, grės traumos. Nuo trečiadienio jaunaties pradėkite pozityvius pokyčius. Naujas startas tikėtinas, jeigu ruošiatės steigti ar atnaujinti verslą, ieškotis kito darbo, keisti įvaizdį.

MERGELĖ

Šios savaitės pradžioje jums daug reikš pinigai, asmeniniai santykiai, pomėgiai. Jeigu turite vaikų, itin rūpės jų poreikiai, savijauta ir perspektyvos. Būsite linkę rizikuoti, o tai gali pakenkti stabilumui ir sveikatai. Nuo savaitės vidurio kibsite į naujus darbus arba ieškosite galimybės įsidarbinti, persikvalifikuoti. Padidės jūsų kūrybinis potencialas. Savaitgalį būsite linkę bendrauti su kitais ir dalytis tuo, ką turite.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia nepalanki naujovėms, rizikai, pažadams ir naujiems įsipareigojimams. Pasistenkite užbaigti senus darbus ir išsaugoti tai, ką turite. Pasirūpinkite, kad jūsų vaikai, namai būtų saugūs. Nuo trečiadienio prasidedanti jaunatis atneš naujų vėjų. Vis labiau norėsis pramogų, kūrybinės saviraiškos, romantikos, nuoširdžiai rūpės vaikų poreikiai. Gali kilti ūpas atnaujinti garderobą, namus. Saugokite sveikatą.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia žadins ūpą tvarkytis, rūpintis namais, šeima, artimųjų sveikata. Tam galite pakloti nemažą pinigų sumelę. Verslo, nuosavybės reikaluose nepasikliaukite pirmu impulsu. Jaunaties metu ypač galvokite, ką kalbate ir ką žadate. Nuo jūsų minčių ir įsitikinimų priklauso, kas pildysis: geri norai ar blogos nuojautos. Regis, reikšitės socialiniuose tinkluose, domėsitės įvairia informacija. Gali aplankyti romantiški jausmai.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje pravartu peržiūrėti sutartis, suderinti sąlygas, susijusias su įkainiais, apmokėjimu, kreditavimu ar lizingu. Pokalbiai dažnai suksis apie pirkinius, veiklos ar verslo rezultatus. Prasidėjus jaunačiai, stenkitės būti energingi, įtaigūs, daryti gerą įspūdį tiems, su kuriais jums teks bendrauti. Tai lems palankias, naudingas perspektyvas. Savaitgalį kuo daugiau dėmesio pravartu skirti vaikams, artimiesiems.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje net santūriausieji iš jūsų patirs pagundų, susijusių su meile ar įmanomu praturtėjimu. Stenkitės protingai įvertinti savo galimybes. Saugokitės traumų. Antroji savaitės pusė gana palanki verslo, nuosavybės reikalams, kūrybiniams projektams, meilei. Galbūt įveiksite nemažą praktinę problemą. Jei tai susiję su jūsų teikiamomis paslaugomis, tuomet nemažai užsidirbsite ar sudarysite naudingą sandorį. Labiau saugokite vaikus.

VANDENIS

Savaitės pradžioje tikėtina prasta savijauta. Išsiblaškymas, patiklumas arba pavartoti svaigalai gali įvelti jus į problemas. Saugokitės infekcijų, traumų, neaiškių vaistų. Trečiadienio jaunatis gali lemti pokyčius verslo, profesijos, santykių srityje. Regis, pradės daugėti aiškumo, kas jums tiktų ir kuo galite pasikliauti. Noriai spręsite draugų ir vaikų problemas. Savaitgalį pravartu šiek tiek pasilepinti. Atpalaiduotų jauki aplinka.

ŽUVYS

Šią savaitę jums geriau seksis, jei rimčiau įsigilinsite į dokumentus, reikiamus duomenis, informaciją. Kita vertus, nepaskęskite smulkmenose, jei reikia, paprašykite pagalbos. Stenkitės taikiai, korektiškai bendrauti, ypač prasidedant jaunačiai. Jums pasiseks, jeigu antroji savaitės pusė bus rami ir nepareikalaus iš jūsų įtempto darbo. Norint išlikti sveikiems, rekomenduojama daugiau ilsėtis, atsiriboti nuo žmonių.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių