Astrologinė prognozė rugsėjo 17–23 d.

AVINAS

Šią savaitę nusimato daug veiklos. Tikėtini susitikimai su svarbiais žmonėmis, galinčiais turėti įtakos jūsų darbų sėkmei. Prireiks apsukrumo ir demagogijos meno. Galbūt teks bylinėtis ar ką nors dalytis, derėtis. Nepervertinkite savo jėgų ir saugumo. Galite išgyventi dėl neišsipildžiusių lūkesčių ar artimų žmonių sukeltų problemų, jų artumo ar draugiškumo trūkumo. Savaitgalį prastai jausitės.

JAUTIS

Mintys suksis apie keliones, konferencijas, studijas, karjerą. Dažnai vakarosite prie interneto, tarsi būtumėte praradę laiko nuovoką. Galbūt ieškotės darbo ar ruošite ataskaitas, publikacijas. Arba darbovietėje teks atlikti tokį darbą, su kokiu neteko anksčiau susidurti. Santykiai bus prieštaringi. Tikėtina įtampa dėl varginamų nurodymų, raginimų. Savaitgalį įvairiais būdais ieškosite draugijos. Galite išties tikėtis dėmesio.

DVYNIAI

Savaitė nebus itin palanki. Stengsitės išspręsti finansinius keblumus. Išties svarbu neuždelsti sumokėti mokesčius, atsiskaityti. Jeigu turite psichologinių problemų, nesivaržykite kreiptis į psichologą. Galima moralinė dilema. Žvelkite į perspektyvą ir galimus padarinius. Savaitgalį stengsitės laikyti vadeles ir nediktuoti aplinkiniams jų teisių bei pareigų. Jiems reikia supratimo ir šilumos.

VĖŽYS

Stenkitės laikytis įstatymų. Nevertėtų aiškintis tarpusavio santykių. Komplimentas gali būti suprastas kaip meilės prisipažinimas, o neatsargi replika – kaip įžeidimas. Ne viena problema išsispręs, jei pakeisite bendravimo stilių. Būkite apdairūs reikaluose, susijusiuose su pinigais, turtu, verslu. Galbūt kils ginčų dėl painiavos dokumentuose, pelno. Savaitgalio išvykos plės akiratį.

LIŪTAS

Dalykiniai reikalai, karjeros perspektyvos tikriausiai rutuliosis norima linkme, tačiau tai nereiškia, kad bus paprasta. Gali tekti rizikuoti, dirbti viršvalandžius, leistis į komandiruotę. Kur kas labiau nerimausite dėl savo sveikatos ar išvaizdos. Gali kilti nesusipratimų su partneriais. Galite patirti vidinę dilemą. Jeigu norite meilės, jaukumo, turite prisidėti prie šių dalykų sukūrimo bei išsaugojimo.

MERGELĖ

Norėsis pabėgti nuo visų problemų ir pasinerti į malonumų jūrą arba užsiimti kūryba. Galbūt prasiverš jausmai, ketinimai, apie kuriuos nė patys nenumanėte. Gali kilti ūpas keisti kai kuriuos įpročius ar stilių, mitybos pobūdį, šio to naujo įsigyti. Savaitgalį teks aiškintis komplikuotus santykius. Reikalai pagerės, jeigu skleisite pakankamai dvasinės šilumos bei pagarbos.

SVARSTYKLĖS

Turbūt mesite iššūkį tam, kas įprasta ir stabilu. Regis, aplinkiniams savo veiksmais sukelsite nerimo. Rutina ir artimųjų niurzgėjimas šiek tiek slopins jūsų polėkį. Pravartu paieškoti aukso vidurio ten, kur būtina suderinti šeimos narių interesus. Jeigu ketinate investuoti į verslą, reformas ar namų ūkį, pasitarkite su patikimais asmenimis. Galimas svarbus įvykis ar sprendimas, susijęs su meile, vaikais.

SKORPIONAS

Tikriausiai teks narplioti tiek asmeninio gyvenimo, tiek darbo reikalų painiavą. Suksitės lyg vijurkai. Aplinkinius galite stebinti žiniomis. Namiškiams demonstruosite emocijų protrūkius, nors viešumoje, darbe turbūt sugebėsite elgtis kaip pridera. Nusimato trumpos kelionės, informatyvūs kontaktai. Vargins šurmulys, nuomonių įvairovė. Savaitgalis dovanos malonų atokvėpį.

ŠAULYS

Tikėtini su komercija, tiekimu, nekilnojamuoju turtu, nuoma susiję sandoriai. Jeigu jums reikia ginti turtinius interesus, ieškokite rimto sprendimo. Galbūt gausite laišką, į kurį atsakydami išspręsite kažkokią problemą. Vis dėlto labiau kontroliuokite save komentuodami, kad „žvirblis jaučiu negrįžtų“. Venkite avantiūrų, būkite atidūs kelyje. Savaitgalį pravartu pailsėti ramioje namų užuovėjoje ir gamtoje.

OŽIARAGIS

Būsite nusiteikę bet kokia kaina apginti savo interesus bei požiūrį. Jums turėtų sektis, jei nesate pažeidę įstatymų. Užsispyrimu galite patys save įvaryti į aklavietę. Jūsų įtaka žmonėms kur kas didesnė, nei jums atrodo, tad negalite sau leisti elgtis nebrandžiai. Galbūt įsitrauksite į verslą. Polėkį stabdys racionaliai skaičiuojantys šeimos nariai ar verslo partneriai. Savaitgalį nenuobodžiausite, bus progų bendrauti.

VANDENIS

Jausite tarsi nematomą bloką, trukdantį jums būti suprastiems, įgyvendinti planus. Persidirbimo ir streso atveju gali staiga pašlyti sveikata. Kažkokio sandorio ar sandėrio padariniai gali būti ne tokie, kokių laukėte. Pasistenkite nedarykite skubotų išvadų. Venkite piktnaudžiauti alkoholiu, nes jis tikrai nepadės išspręsti jokių problemų. Savaitgalį neišvengsite išlaidų. Galimas svečias iš toli.

ŽUVYS

Šią savaitę iš karto imkitės svarbiausių darbų ir susitikimų, nes nuo ketvirtadienio jau bus daugiau trikdžių ir mažiau energijos. Regis, gausite pajamų iš kažkokio neplanuoto darbelio ar suteiktos paslaugos. Kita vertus, dėl to gali kilti problemų. Venkite aferų. Galbūt sužinosite, kad atsirado nenumatytų aplinkybių ir keičiasi jūsų planai. Savaitgalį ilsėkitės ir nesukite sau galvos dėl neišsprendžiamų situacijų.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių