Astrologinė prognozė liepos 6 - 12 d.

AVINAS

Šį savaitgalį nenuobodžiausite, tik būkite itin atsargūs kelyje, nelenktyniaukite su bandančiais aplenkti. Tikėtini informatyvūs renginiai, ekskursijos, svečiai ir viešnagės. Kitą savaitę galite padaryti svarbų apsisprendimą, susijusį su šeima, meile, nuosavybe ar vaikais. Tikėtinas aistringas pasimatymas, šou renginys. Seksis demonstruoti humorą, talentus, arba tai darys jūsų vaikai. Venkite svaigalų.

JAUTIS

Savaitgalį jūsų mintys suksis apie nuosavybę, gražius daiktus, skanius patiekalus. Turbūt stengsitės pasipelnyti. Tai gali pavykti, tačiau jei gausite pajamų, tuoj nuskubėsite išlaidauti. Galimas svečias, kuris jus ir nustebins, ir išvargins. Kitą savaitę palanku užbaigti anksčiau pradėtus, bet užmestus kūrybinius projektus, atsakyti į neatsakytus laiškus. Tiktų tartis dėl nuomos, interviu, remonto, statybų. Galite įsigyti planuotą daiktą.

DVYNIAI

Savaitgalį atgaivą teiks gamta, meilė, sportas, ekstremalūs laisvalaikio užsiėmimai. Valdykite impulsyvumą, neprovokuokite agresijos. Saugokitės traumų. Galbūt surasite pamestus pinigus, dokumentą. Kitą savaitę tikėtinos pajamos iš nekilnojamojo turto, komercijos, grožio procedūrų, kūrybinio darbo. Pavyks gauti ar pateikti dominančią informaciją. Nusimato smagi išvyka. Jausite ypatingą priešingos lyties dėmesį.

VĖŽYS

Savaitgalį visi turės savų sumanymų ir jūs pasijusite vieniši. Galbūt patys atsisakysite kažkur dalyvauti, vykti. Jei vis dėlto rasite nedidelę draugiją paplepėjimams prie vyno taurės, nepraraskite saiko. Saugokite sveikatą, venkite konfliktų. Kitą savaitę viską lems jūsų asmeninės savybės, mokėjimas bendrauti. Galite kažkuo sublizgėti, įgyti daugiau įtakos. Regis, sulauksite paslaugos ar dovanos, kuri jus maloniai nustebins.

LIŪTAS

Šeštadienį būsite aktyvūs ir ieškosite draugijos bendram laisvalaikiui, išvykai į renginius. Galite susirasti šaunią kompaniją, užmegzti flirtą. Sekmadienį jau stengsitės nuo visų atsiriboti. Galbūt išaiškės kažkokia klasta arba sutriks sveikata. Kita savaitė palanki menui, medicininei veiklai, socialiniams interesams, labdarai. Iš konfidencialios veiklos galimos pajamos. Galite sublizgėti gabumais, žavesiu. Pasitikėkite savimi.

MERGELĖ

Savaitgalį galite sulaukti svečio arba patys kažkur vyksite. Galite atsidurti visuomenės ar publikos akiratyje. Regis, teks ištverti viešą dėmesį, kritiką. Saugokitės traumų. Kitą savaitę galimi susitikimai, kurių metu nuskambės neblogų idėjų. Tačiau netrukus aptingsite arba prasčiau jausitės, nebe taip pasitikėsite savimi bei kitais. Būtų gerai, jei kelioms dienoms galėtumėte atitrūkti nuo darbų, problemų, atsipalaiduoti.

SVARSTYKLĖS

Savaitgalį laiką įdomiai leisite ne namuose. Vyksite į renginius, kurortą ar pas seniai matytus žmones. Pasistenkite neprovokuoti barnių ir nesivelti į juos, jeigu provokuos kiti. Saugokitės traumų. Kuo iniciatyvesni ir veiklesni būsite, tuo geriau seksis kitą savaitę. Regis, įtiksite ir viršininkui, ir klientams. Palanku telkti kolektyvą, organizuoti veiklą, renginius. Tačiau piniginė labai suplonės, jeigu kils ūpas demonstruoti prabangą.

SKORPIONAS

Savaitgalį nusimato susitikimai su įvairiais žmonėmis, pažintys. Trokšite dėmesio, meilės, erotinių malonumų. Galite įgyvendinti planą, susijusį su kelione ar informacijos gavimu iš užsienio. Regis, sudominsite neeilinį žmogų. Atsargiai kelyje. Kitą savaitę nusimato reikšminga žinia iš užsienio ar oficialios įstaigos. Galite vykti į renginius, svarbius susitikimus, į komandiruotę, keisti darbo sferą, dalyvauti profesiniame konkurse.

ŠAULYS

Savaitgalį teks atlikti pareigą, nuo kurios bevelytumėte išsisukti. Tačiau ją atlikus nuotaika praskaidrės. Antraip kils konfliktų. Kitą savaitę gausite žinią, žadančią pageidaujamą permainą ar finansinę paramą, paskolą, galimybę naudingai kažką parduoti ar nusipirkti. Galimas staigus įsimylėjimas. Bet kuriuo atveju, jums norėsis lėkti toliau nuo kasdienybės, pasinerti į pramogas, romantiką. Iš dalies gali pavykti.

OŽIARAGIS

Savaitgalį jums norėsis ne švęsti valstybinę šventę, o darbuotis virtuvėje ar sodyboje. Saugokitės kandančių, geliančių padarų. Pašnekovams nesakykite visko, ką galvojate, nes sukelsite įtampą. Kitą savaitę turėtų sektis tarpininkauti, tvarkyti finansinius, juridinius reikalus, bylinėtis. Galite tikėtis nepakartojamų įspūdžių kelionėje. Tačiau situaciją stipriai veiks oponentai. Neskubėkite sunaikinti dokumentų, senų laiškų - jų gali prireikti.

VANDENIS

Sulaukę pakvietimo į pasimatymą ar vakarėlį, šeštadienį pasijusite lyg ant sparnų. Patiks flirtuoti, organizuoti pramogas ir jose dalyvauti. Verta mėginti atnaujinti santykius, kurie patyrė krizę. Pasisaugokite agresyvių gyvūnų, erkių. Kitą savaitę pravartu spręsti įsidarbinimo ir veslo klausimus. Sumaniai puošite kitus arba pakoreguosite savo įvaizdį. Gali įsižiebti flirtas darbe. Nepamirškite laiku sumokėti mokesčių ar grąžinti skolos.

ŽUVYS

Savaitgalį norų kils įvairių, tačiau artimieji ne viskam pritars. Pasisaugokite gresiančių traumų, nesukelkite gaisro. Tikėtinas renginys, kuriame sutiksite seniai matytus žmones. Regis, džiugins vaikai, meilė. Kitą savaitę kažkuo gali pasitarnauti gerbėjai, rėmėjai. Galite pasiekti neblogų rezultatų kūryboje, sporte, darbe su vaikais, gauti informacijos, susijusios su į(si)darbinimu ar sveikatos klausimu.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių