Astrologinė prognozė lapkričio 16-22 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje turėsite nemažų ambicijų, nepakęsite nepagarbos ir kritikos. Galimi piniginiai praradimai dėl nenumatyto įvykio ar apribojimo. Būkite atsargūs bendraudami su konfliktiškais asmenimis, pasitelkite toleranciją. Saugokitės traumų, nuostolių. Nuo savaitės vidurio būsite darbingai nusiteikę. Šeštadienį įvairiais būdais ieškosite tinkamos draugijos, nes nenorėsite būti vieni. Sekmadienį venkite realių kontaktų.

JAUTIS

Šią savaitę jausitės netikri dėl to, ką darote ir ko siekiate. Baugins numatomos išlaidos, artėjantis pokytis, būtinasis atsiskaitymas, bylinėjimasis ar kt. Lengva užsikrėsti pavojinga infekcija, išprovokuoti skyrybas, nesantaiką. Būkite taktiški, pagarbiai bendraukite. Galite gauti aktualių žinių. Savaitgalį stengsitės laikyti vadeles savo rankose ir diktuoti kitiems jų teises bei pareigas. Labiau reikės supratimo ir šilumos.

DVYNIAI

Šią savaitę galimi nesusipratimai, intrigos profesiniuose ar asmeniniuose santykiuose. Slėgs konkurencija, baugins grėsmė užsikrėsti COVID-19. Gali pakibti ant plauko svarbus ryšys ar sutartis. Dėl kai ko pavyks susitarti, tačiau ir dilemų neišvengsite. Visgi kai kuriose srityse iniciatyvą perims kiti žmonės, o jums beliks stebėti, kaip klostosi aplinkybės. Savaitės pabaigoje seksis mokytis, sekti tarptautinius reikalus.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje stengsitės dirbti ir užsidirbti, įsitvirtinti ar neprarasti esamų pozicijų, pasiruošti egzaminui ar pristatymui. Visgi darbų tobulai nenudirbsite ir kiekvienam neįtiksite, kad ir kaip stengtumėtės. Raskite balansą ir ypač saugokite sveikatą. Neleiskite, kad su jumis nepagarbiai elgtųsi. Tinkamai elkitės su technika, elektra, IT įranga. Savaitės pabaiga gali būti gausių pirkinių metas. Užsisakinėsite internetu, dairysitės parduotuvėse.

LIŪTAS

Šią savaitę būsite neramūs, jeigu laukia pristatymas, interviu, konkursas, su vaikais susijusios naujovės ar kt. Drąsiau imkitės iniciatyvos, nebijokite pokyčių. Pasisaugokite traumų, tinkamai elkitės su aštriais daiktais, technika, elektra. Antroje savaitės pusėje pasijusite nepakeičiami tam tikroje veiklos srityje. Regis, prasideda darbai, kuriems prireiks kompetencijos. Tačiau labiau tykos ligos, todėl pajustų simptomų neignoruokite.

MERGELĖ

Šią savaitę galite klysti spręsdami apie kitus žmones, jų ketinimus, pasiūlymus, tačiau pasąmoningai sugebėsite tinkamai reaguoti (arba kaip tik nereaguoti) į keistas provokacijas. Prioritetą teikite artimiems žmonėms, namams, buičiai. Daug galvosite apie vaikus, vertinsite jų poreikius ir savo galimybes juos patenkinti. Savaitgalį pravartu dėmesio skirti mitybai, sveikatos ir grožio profilaktikai.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę tikėtini reikalai susiję su dokumentais, pirkimo–pardavimo, nuomos sutartimis, žiniasklaida, reklama. Ne viskas bus sklandu, tačiau susidorosite. Kur kas blogiau veiks įtampa santykiuose. Tikriausiai stengsitės neprarasti vilčių dėl santykių pasitaisymo šeimoje arba dėl šeimos nario, vaiko perspektyvų. Visgi situacija gana neprognozuojama, nuolat kintanti. Savaitgalį jums norėsis sublizgėti savo privalumais.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia turėtų būti produktyvi verslo, nekilnojamojo turto srityse. Tačiau kai kuriose kitose srityse koją kiš konkurentai, oponentai. Kažkokia žinia gali jus ne juokais suerzinti. Apskritai, gali plūstelėti tiek informacijos, kad teks pasistengti ją tinkamai įvertinti, apdoroti. Kai kas nėra tikra, todėl atsirinkite. Savaitgalį norėsis pailsėti ramiame namų užutekyje. Palanku spręsti asmenines ir vaikų problemas.

ŠAULYS

Šia savaitę būsite labai jautrūs, įžvalgūs vertindami emocinius, psichologinius niuansus. Saugokite sveikatą, nes labai lengva užsikrėsti neprognozuojamos eigos infekcija. Dėl su mokslu, darbu ar sveikata susijusių problemų viskas atrodys kiek sudėtingiau, nei realiai yra. Galbūt gausite pranešimą apie sveikatos tyrimą, numatomą vizitą, interviu ar kitokį pokalbį. Savaitgalį būsite nusiteikę bendrauti, diskutuoti.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje energijos turėsite nedaug, tačiau ir neskubėdami galite daug ką suspėti, jei esate sveiki. Regis, įtariai žvelgsite į reformas, pokyčius darbe, politikoje, vaikų ugdymo ir priežiūros srityje. Kad ir ką darytumėte, venkite konfrontacijos, nekenkite kitiems. Regis, šiuo metu jūs labai trauksite dėmesį. Bus įvertintos ir jūsų stiprybės, ir silpnybės. Savaitgalį suksite galvą dėl piniginių reikalų, uždarbio.

VANDENIS

Šią savaitę nelabai sėkmingai darbuositės ir bendrausite. Keistas nerimas arba sveikatos problema neleis jums gerai jaustis, o ekscentriškumas gali jaukti santykius su aplinkiniais. Regis, svarbius reikalus teks tvarkyti neįprastoje aplinkoje arba virtualiuoju būdu. Nederėtų leistis į nuotykius, rizikuoti užsikrėsti. Savaitgalį jums derėtų nepamiršti, kad visi malonumai turi kainą. Jeigu norite jaukumo, turite prisidėti prie jo kūrimo.

ŽUVYS

Šią savaitę dalykiniai ar kiti svarbūs pokalbiai, įvykiai gali pakrypti kiek netikėta linkme. Tikriausiai bandysite kažką įrodyti aplinkiniams ar visuomenei. Regis, įsižeisite dėl komentaro, paremto apkalbomis ar netgi šmeižtu. Saugokite artimuosius nuo nevykusių pagundų, išlaidavimo. Tikėtina, kad užmegsite naują arba atnaujinsite seną reikšmingą pažintį. Savaitės pabaiga bus nelengva ir fiziškai, ir emociškai.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių