Astrologinė prognozė balandžio 5–11 d.

AVINAS

Nors savaitės pradžia vis dar šventinė, jau galvosite apie darbus. Jeigu būsite nusiteikę geranoriškai, jums nepritrūks draugiško dėmesio. Savaitės antroje pusėje geriau jausitės, jeigu vengsite kompanijų, įtemptų darbų, skubos ir pasirinksite vienatvę, apmąstymus, meninę veiklą. Pasisaugokite infekcijų, uždegimų. Jeigu jums patikėtos paslaptys, nepanaudokite to piktam.

JAUTIS

Savaitės pradžioje norėsis daugiau pasiekti profesijos srityje.  Pažabokite savo kritiškumą, parodykite daugiau pagarbos kitiems. Jeigu tvarkote visuomeninius reikalus, renkatės interesų pusę, susidursite su dilemomis. Regis, išsiaiškinsite kai kuriuos gandus, kitų žmonių vertinimus apie tai, kas esate, ką darote. Savaitgalį jums stigs energijos, derėtų pasaugoti sveikatą.

DVYNIAI

Būsite nusiteikę dalyvauti nuotoliniuose susitikimuose. Tikėtini neblogi mokslinių tyrimų, reklaminių ar kūrybinių projektų, publikacijų, egzaminų įvertinimai. Tačiau būdami kažkuo neužtikrinti, nedarykite lemtingų sprendimų. Lengva pakenkti pradėtam reikalui arba imtis ne to, ko reikia. Saugokitės traumų, ugnies. Savaitgalį džiaugsitės draugyste.

VĖŽYS

Gali paaiškėti, kad esate labai netaupūs. Tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su mokesčiais, indėliais, draudimu. Kažką sėkmingai išsiaiškinsite. Galbūt pavyks palankiai susiderėti dėl atlygio už paslaugą, tarpininkavimą. Regis, neblogai seksis ir intelektinė veikla, moksliniai tyrinėjimai, straipsnių rašymas. Nepasikliaukite gandais ir melagienomis.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje aktyviai bendrausite. Regis, jūsų pasiūlymai neliks be atsako. Nuo savaitės vidurio svarbesni taps skolų, mokesčių, finansinių įsipareigojimų klausimai. Pravartu įvertinti savo finansines galimybes, peržiūrėti dokumentus, sutartis. Regis, bus nelengva suderinti skirtingus interesus. Savaitgalį turbūt teks įtemptai mokytis, rašyti, bendrauti su užsieniečiais.

MERGELĖ

Galite nekaip jaustis dėl sveikatos sutrikimo. Jeigu savijauta leis, išsijuosę darbuositės. Antroje savaitės pusėje teks daugiau bendrauti su žmonėmis, kurių pažiūros stipriai skiriasi nuo jūsiškių. Bus sunku suderinti interesus, galite susipainioti nuostatose ir vertybėse. Kol kas nieko nežadėkite ir venkite kategoriškumo. Atsargiai su technika, ugnimi, dujomis.

SVARSTYKLĖS

Galimi netikėti pasiūlymai, susiję su šou verslu, pramogomis, kūryba, sportu. Kita vertus, mylimas žmogus, vaikai kels rūpesčių. Neblogų idėjų gali kilti, jeigu ruošiatės įsigyti naujų baldų, keisti įvaizdį ar pirkti modernių daiktų. Pasisaugokite infekcijų, nes jūsų organizmas ne itin atsparus. Galimas medicininis tyrimas, jo atsakymas arba poreikis jį pasidaryti.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje geriausia būtų apsiriboti šeima, artimiausių žmonių draugija. Jums patiks rūpintis artimaisiais, dailinti savo namus, kurti originalius daiktus ar gardžius patiekalus. Nuo savaitės vidurio rutina nebedžiugins, todėl dairysitės ko nors smagesnio. Labiau rūpinkitės savo vaikų saugumu. Savaitgalį derėtų pagalvoti apie gyvenimo būdo pakoregavimą, sveikesnę mitybą.

ŠAULYS

Džiugins bendravimas su gerais draugais, giminaičiais. Tik nepirškite savo nuomonės. Po švenčių tikėtini neblogi mokslo rezultatai, įdomios publikacijos, interviu, nauda iš transporto paslaugų. Turbūt aktyviai sieksite meilės objekto dėmesio. Antroje savaitės pusėje pagalbos gali prireikti artimiesiems. Savaitgalis prabėgs užsiimant tuo, kas jums įdomu.

OŽIARAGIS

Šią savaitę stenkitės neviršyti savo galimybių – nei materialinių, nei fizinių. Siekdami malonumų, patogumų, nesielkite savanaudiškai. Galite gauti siuntą iš užsienio arba kažkam siųsti dovanų, internetu pirkti prekes ir pan. Galbūt daug dėmesio skirsite verslui, mokslui, sužinosite aktualių jums dalykų. Savaitgalį galite šį tą nuveikti gerindami savo gyvenimo sąlygas.

VANDENIS

Ši savaitė parodys, ar pasirinkote tinkamą taktiką, siekdami populiarumo. Verčiau nepaminkite moralinių vertybių. Antroje savaitės pusėje jus itin domins verslo, turto, tiekimo, pinigų, dovanų klausimai. Netinkamai pasielgę, galite pristabdyti savo fortūnos ratą ir nebegauti to, ką malonaus jums paruošė likimas. Pasisaugokite sukčių. Savaitgalį tikėtina meilės avantiūra.

ŽUVYS

Šią savaitę pagilės jūsų intuicija, meninis skonis. Pasistenkite, kad darbams ir pokalbiams netrukdytų išankstinės nuostatos, emocijos. Kuo racionaliau tvarkykite reikalus ir neskleiskite melagienų. Venkite gvieštis to, ko nesate užsitarnavę. Labai svarbu nepersitempti, nesivadovauti sąmokslo teorijomis ir nepiktnaudžiauti svaigalais. Saugokitės traumų, ugnies.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių