Astrologinė prognozė balandžio 25–gegužės 1 d.

AVINAS

Labiau rūpinkitės sveikata. Dabar ypač svarbu pagalvoti apie tai, ar nederėtų visam laikui atsikratyti kai kurių žalingų įpročių. Antroje savaitės pusėje pravartu tartis dėl bendradarbiavimo, įsidarbinimo, verslo, gerinti gyvenimo sąlygas, moderniau įsirengti buitį. Jeigu ieškote papildomo uždarbio šaltinio, galite jį rasti. Savaitgalis išryškins jūsų vertybes.

JAUTIS

Į paviršių iškils kai kurie neįvertinti jūsų nuopelnai, kompetencijos. Galbūt tai suteiks populiarumo, žinomumo. Net nesistengdami galite susirasti bendraminčių, naujų draugų. Nuo ketvirtadienio norėsis poilsio, ramybės, o ne šurmulio. Regis, iš užsienio atskries svarbi žinia. Tik nesikliaukite abejotinais gandais. Savaitgalį nuotaikos svyruos.

DVYNIAI

Neblogai seksis dorotis su aibe dalykinių ir kitokių problemų. Tikėtini jums aktualūs pokalbiai ir sprendimai. Galite sulaukti geranoriškos pagalbos, palankių vertinimų. Jie gali daryti įtaką jūsų gerovei. Jeigu norite ne laikinų kompanionų, gerbėjų, o tikrų sąjungininkų ir draugų, patys būkite draugiški, supratingi. Neskleiskite apkalbų.

VĖŽYS

Ši savaitė bus kupina pareigų. Teks nebeatidėliojant imtis reikalų, susijusių su teisėtvarka, kelionėmis, tarpininkavimu, studijomis, moksliniais darbais. Jeigu negailėsite energijos, pasieksite gerų rezultatų, atsikratysite ilgai tvyrojusios įtampos. Savaitgalį gali kilti rūpesčių per draugus, pažįstamus. Dėl atviravimo tarp jūsų gali iškilti neįveikiama siena.

LIŪTAS

Gali nutikti įvykis, žadantis finansinę, materialinę ar kitokią sėkmę. Galbūt pavyks pateikti norimą projektą, sudaryti sutartį, susitarti dėl paskolos. Galite nustebinti pažįstamus ir nepažįstamus žmones savo socialinėmis iniciatyvomis, siūlomais projektais. Galbūt teks priimti svečius iš toli arba leistis į kelionę. Savaitgalį bus nervingų situacijų.

MERGELĖ

Tikėtinas sėkmingas tarpininkavimas, partneriavimas. Netgi su oponentais gebėsite draugiškai bendrauti ir aptarti svarbius projektus. Geri jausmai, meilė, nuoširdus dalijimasis, atjauta grįš jums tuo pačiu. Sumanius daug investuoti, svarbu deramai įvertinti finansines perspektyvas. Savaitgalio įvykiai turėtų praplėsti jūsų akiratį.

SVARSTYKLĖS

Seksis ruošti sutartis, tarpininkauti ir atlikti suplanuotus darbus. Savo pašnekovams galite padaryti gerą įspūdį tiek savo išvaizda, tiek išprusimu. Antroje savaitės pusėje pajusite ypatingą poreikį bendrauti su kitais ir dalytis tuo, ką turite, padėti. Gali pavykti taikiai išsiaiškinti santykius, pratęsti bendradarbiavimą. Savaitgalį kils ūpas išlaidauti.

SKORPIONAS

Galite pasižymėti kokiame nors konkurse, renginyje arba tai pavyks jūsų vaikams. Nestokosite kūrybinės ugnelės, šmaikštumo, noriai bendrausite. Galite išgirsti dominamą žinią, susijusią su darbo paieškomis. Gali būti, kad tikrinsitės sveikatą. Savaitgalis išjudins visas emocijas. Galiausiai paaiškės, kas yra išvien su jumis, o kas – prieš jus.

ŠAULYS

Savaitės pradžia bus kupina dalykinių arba buitinių rūpesčių. Tačiau jums nesinorės įtemptai dirbti ir mieliau mėgausitės tuo, kas jau yra sukurta ir malonu, komfortiška. Regis, meile ir šiluma apgaubsite artimuosius. Mėginkite juos įtraukti į dalyvavimą, sprendžiant įvairias šeimines problemas. Savaitės antroje pusėje būsite nusiteikę dar daugiau sau leisti, išlaidauti, pramogauti.

OŽIARAGIS

Bus vertinamas jūsų išsilavinimas, komunikabilumas. Stenkitės padaryti įspūdį savo iškalba, žiniomis. Gali tekti daugiau bendrauti su giminėmis, kaimynais. Išlikite tolerantiški kitai nuomonei. Antra savaitės pusė palanki pertvarkymams buityje, nekilnojamojo turto, kreditų reikalams. Savaitgalį svarbu neprarasti pozityvaus nusiteikimo.

VANDENIS

Savaitės pradžia nebloga įvairioms veikloms. Pravartu ieškoti reikalingų tiekėjų, prekių, informacijos. Dėl ko pavyks susitarti, tikriausiai, atneš naudos arba apsaugos nuo žalos. Tikėtini kokybiški pirkiniai ir naudingi užsakymai. Nuo ketvirtadienio suksitės kaip vijurkai, nes reikės užbaigti aibę smulkių reikalų ir galbūt leistis į kelią.

ŽUVYS

Galite tikėtis sėkmingo tarpininkavimo, piniginės papilnėjimo, puikių sandorių. Jeigu šiuo metu ryžtingai ir su kitų palaikymu dedate kokius nors pamatus, netrukus galėsite nuoširdžiai pasidžiaugti laimėjimais. Savaitgalį aktyviai nardysite po informacijos erdves ir bendrausite. Galite įgyti ypatingų gerbėjų, sulaukti pripažinimo, populiarumo, meilės.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių