Žinomos moterys apie plastines operacijas: ir suartino, ir pokyčius norėjosi slėpti

 • Teksto dydis:

Prie pandemijos vargų prisidėjo ir dar viena bėda – žmonės sustorėjo. „Įvairių šalių mokslininkai teigia, kad kūno masė per pandemiją padidėjo nuo 2 iki 6 kilogramų“, – sako medicinos mokslų daktarė, gydytoja dietologė Edita Gavelienė.

Grupės „Panteros“ dainininkė Monika Ostrenkova prisipažįsta bijanti papildomų nereikalingų kilogramų, todėl laikosi tuščio šaldytuvo dietos. „Sportuoju, visiškai nevartoju alkoholio. Ką valgysiu, viską suplanuoju. Sudedu į dėžutę dviem dienom“, – pasakoja tuščią šaldytuvą LNK laidos KK2 žurnalistei rodydama Monika.

Yra ir dar vienas būdas, kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų. Tai – plastinės operacijos. Anksčiau žinomos moterys kiek galėdavo slėpdavo, jei kai ką pasidailindavo. O dabar patobulinimų nebeslepia, nes dažniausiai procedūras gauna nemokamai – už reklamą. Nebeslepia padarytos plastinės operacijos ir Vaša. Ji nuo pilvo nusisiurbė riebalus. „Po gimdymo man buvo reikalinga pilvo plastika. Po nėštumo buvo susidaręs poriebalinis sluoksnis, kurio jokiais sportais neįveiksi, su šia problemine vieta padėjo atsisveikinti plastikos chirurgas“, – sako Vasha. Kai pilvas pagražėjo, Vaša užsimanė dar labiau pasigražinti ir pasididino krūtinę.

„Panterų“ dainininkė M. Ostrenkova apie plastinę operaciją svajojo seniai. Mergina labai kompleksavo dėl nosies, kuri buvo ilgesnė nei dabar. Nepasitenkinimas savo nosimi griovė gyvenimą. Bet kad ir kaip kentėjo Monika, planus darytis nosies operaciją slėpė nuo visų – ir nuo mamos, ir nuo draugių.  „Nosis buvo didelis kompleksas nuo vaikystės, aš labai kentėjau, eidavau muštis, jei kas tyčiodavosi. Reikėjo laiko susiprasti, kad dabar aš jau kitokia ir drąsiai apie tai kalbu. Manęs pastoviai klausia, kur dariausi operaciją. Be jokios abejonės, dalinuosi, man negaila, nors kurį laiką nenorėjau apie tai kalbėti“, – pasakojo Monika.

Vienos paskutiniųjų į plastinės chirurgijos traukinį įšoko sesės Puzaraitės. Ineta ir Irūna vienu metu pasididino krūtines. Ir ta bendra abiejų sesių operacija labai išėjo į naudą. Kartu išgyvenusios operaciją, Ineta ir Irūna pradėjo daug daugiau bendrauti – suartėjo.

„Praktiškai bendraujam nuolat. Anksčiau per dieną vieną kartą pasiskambindavom, o dabar tik atsikeliam, ir iš karto, kaip tu, ar tau viskas gerai? Ir taip iki pat vakaro. Ir į tas pačias konsultacijas, ir į patikrinimus einam, visur kartu, viena kitą apžiūrime“, – pasakoja Ineta.

Žvaigždžių plastinių operacijų apžvalga – šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., LNK laidoje KK2.NAUJAUSI KOMENTARAI

Haris

Haris portretas
Manau jos save nemato ir veidrodyje o atrodo baisiai.Jokio grožio nematau, skruostai kaip čiurku, antakiai taip pat.Sendina tokie skruostai ir antakiai platūs.O burną kaip geždżionės subinė.Atleiskite ,bet tai tiesa.

MUMU

MUMU portretas
Galvoja, kad proto uztenka.

muklos sudarkytais veidais

muklos sudarkytais veidais portretas
labai gražuolės boksininkės išburkusiomis lūpomis ir ištinusiais skruostikauliais
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių