Estijos futbolo pirmenybėse - pergalingas E.Valaičio įvartis

Pirmąjį įvartį Estijos futbolo čempionate šį sezoną įmušė Eimantas Valaitis, o penkių lietuvių Silamiajės „Kalev“ klubas XIII turo rungtynėse antradienį svečiuose 2:1 (1:1) įveikė penktojoje pozicijoje likusią Talino „Kalev“ (15 tšk.) ekipą ir su 19 taškų įsitvirtino ketvirtoje vietoje.

Visą susitikimą žaidęs ir 41-ą minutę įspėtas E. Valaitis pergalingą įvartį įmušė 84-ą minutę.Taip pat visas rungtynes nugalėtojų gretose žaidė Kazimieras Gnedojus (71 min. įspėtas), o pagrindinėje sudėtyje mačą pradėjusį Gintą Podelį jau per teisėjo pridėtą laiką pakeitė Atsas Sillaste (90+2 min.).

Ramūnas Macežinskas šįsyk liko atsargoje, o vartininkas Šarūnas Kazlauskas mačui nebuvo registruoti.

Pirmąjį rungtynių įvartį įmušė Maksimas Paponovas (5 min. iš 11 m baudinio), išvedęs svečius į priekį, o rezultatą pirmajame kėlinyje išlygino Kassimas Aidara (21 min.).Beje, šeimininkai jau nuo 5-os minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Kristjano Suurjarvo.

Estijos futbolo pirmenybėse pirmauja po 34 taškus turintys trys sostinės klubai - Talino „Nomme JK Kalju“, Talino „Flora“ bei Talino „Levadia“.

Šiame straipsnyje: Eimantas Valaitisfutbolas