Finansų ministerija ketina už 3,5 mln. litų samdyti konsultantus

Finansų ministerija ketina už 3,5 mln. litų samdyti konsultantus

2011-01-05 17:27
Finansų ministerija ketina už 3,5 mln. litų samdyti konsultantus
Finansų ministerija ketina už 3,5 mln. litų samdyti konsultantus / Mindaugo Ažušilio nuotr.

Finansų ministerija trečiadienį paskelbė 3,5 mln. litų preliminarios vertės konsultantų konkursą.

Konkurso laimėtojas turės trejus metus teikti techninę pagalbą Finansų ir dar 7-ioms ministerijoms bei 7 agentūroms, kurios skirsto ir teikia Europos Sąjungos finansinę paramą.

Finansų ministerijos Veiksmų programų valdymo departamento direktorė Loreta Maskaliovienė BNS sakė, kad pernai rugsėjį baigėsi trejų metų sutartis su ankstesnio konkurso laimėtoju - Viešosios politikos ir vadybos institutu, kuriam už paslaugas buvo sumokėta apie 3,5 mln. litų.

"Čia reikia specifinių žinių, užsienio šalių patirties, palyginimų, finansų inžinerijos išmanymo", - BNS sakė pareigūnė.

Konsultanto užduotis - tobulinti ES paramos administravimo sistemą, diegti rizikos valdymo priemones, gerinti ES struktūrinės paramos lėšų planavimo ir poveikio šalies ekonomikai sistemą, pateikti pasiūlymus dėl efektyvesnio intervencijos sričių įgyvendinimo 2014-2020 metais.

Pasiūlymų konkursui ministerija laukia iki vasario 10 dienos.

Viešosios politikos ir vadybos institutas ir audito ir konsultacijų bendrovė "Ernst & Young Baltic" buvo paskelbta Finansų ministerijos skelbto konkurso teikti techninę pagalbą ES Sanglaudos fondo lėšas administruojančioms institucijoms vienos iš trijų dalių laimėtoja, tačiau audito bendrovei "PricewaterhouseCoopers" užginčijus jo rezultatus teisme,

ministerija turės iš naujo vertinti pasiūlymus.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų