Dainininkas svarsto, ar priimti kompensaciją


2007-02-09
Dainininkas svarsto, ar priimti kompensaciją

Jaučiasi apgauti

Po nesusipratimo, įvykusio “geltonųjų” divizione, dėl vietų paskirstymų “Eurovizijos” atrankoje, leista trims atlikėjams toliau kovoti dėl teisės atstovauti Lietuvai Helsinkyje. Pusfinalyje kartu su kitais konkursantais bus pakviesti dalyvauti Natas, Edita ir Ingrida Paukštytė.

“Šiuo metu su grupe rimtai svarstom, ar priimti J.Vilimo pasiūlytą kompensaciją ir dalyvauti “Eurovizijos” pusfinalyje. Viskas konkurse taip neaišku ir keista, kad kyla įvairiausių minčių. Kiek žmonių, tiek ir nuomonių, o mūsų komandoje jų šeši”, - pranešime spaudai apie susiklosčiusią situaciją kalbėjo Gediminas Nadtočis - Natas.

Anot dainininko, jei grupė ir dalyvaus pusfinalyje, tai tik dėl gerbėjų, kurie palaikė jį atrankoje, o ne dėl pačios “Eurovizijos”. “Žinau, kad šeštadienį technika streikavo ir realybės šou “Dangus 2” savaitės finalo metu, bet “Eurovizijoje” tai nėra pateisinama. Keista, kad tiek mažai žiūrovų balsų gavo visos grupės bendrai. Tokie rezultatai būtų tikėtini, jei transliuotojas būtų regioninė televizija, bet tikrai ne nacionalinė. Linkiu konkurso organizatoriams pasitempti ir trečią kartą nebesuklysti, kitaip niekas jau visai netikės atranka ir nebebalsuos”, - svarstė muzikos agentūros “BonusFX” vadovas Jonas Ščevinskas.

Pasak vaikino, Natas su grupe nesijaučia įskaudinti, gal greičiau apgauti. Suklaidintų atlikėjų yra ir “žaliajame” divizione.

Paaiškės geriausieji hiphoperiai

Šiandien įvyks antrieji “Lietuvos hiphopo muzikos apdovanojimai 2006”. Apdovanojimai skirti įvertinti grupių ir atlikėjų bei kitų hiphopo veikėjų 2006 metų nuopelnus ir pasiekimus, paskatinti juos ir surengti šventę ne tik prijaučiantiems Lietuvos hiphopui, bet ir visiems šiuolaikinės muzikos mėgėjams, pranešime spaudai rašo renginio organizatoriai.

“Šiais metais renginys turi didesnes idėjines, finansines ir kūrybines investicijas. Šių metų apdovanojimų kūrybinis motyvas - ringas, simbolizuojantis ne tik draugišką konkurenciją, bet ir pagarbą vieni kitiems. Žiūrovų laukia daug naujovių, pavyzdžiui specialus scenos apipavidalinimas, netrūks visų su ringų susijusių atributų, apdovanojimus įteikti pakviesti žymūs Lietuvos sporto atstovai, renginį ves žinomas TV prodiuseris ir laidų bei renginių vedėjas Martynas Starkus”, - pasakojo vienas iš pagrindinių renginio organizatorių, garsios Lietuvos hiphopo grupės “G&G Sindikatas” narys Pushaz.

Žinoma, renginio žiūrovų ir svečių, be nominantų apdovanojimų, laukia ir koncertas. Koncerto metu pasirodys Lietuvos atlikėjai, tokie kaip projektas S.F.E.R.A., rusakalbiai reperiai “Da Manifest” ir Moo, RNB stiliaus dainininkės Sauleny ir sparčiai populiarėjanti Ewex, grupė “G&G Sindikatas”, bene geriausi Lietuvoje breiko šokėjai “Invisible Soul” ir “G-Sisters”, Lietuvos hiphopo diskžokėjai Mamania ir Mixas su savo šou programa.

Dalyvauti programoje buvo pakviesta ir svečių iš kaimyninių šalių - tai Gustavo iš Latvijos, kuris laikomas Latvijos hiphopo pionieriumi. Taip pat scenoje matysime vienus iš seniausių ir stipriausių Estijos hiphopo grupių “A-RUHM”, kurie pasirodys kartu su vienu žymiausių Estijos diskžokėjumi Critical. Suomijai atstovaus geriausias Suomijos beatboxo (vokalinės perkusijos) meistrų Felix, kuriam talkins vienas garsiausių Suomijos diskžokėjų Hank Hollyday.

Stano traukia į Afriką

Delfinų lyderis Stano, nusprendęs pailsėti nuo visų darbų, išvyko ieškoti nuotykių į legendomis apipintą Afrikos žemyną. Dainininko kelionės maršrutas nusidrieks per vakarinę Afrikos dalį. Stano ketina aplankyti tokias šalis kaip Gana, kuri ilgą laiką garsėjo aukso ir vergų prekyba, Burkina Fasą, kurioje, kaip manoma, žmonės buvo apsigyvenę dar 5000 metų prieš Kristų, o jų aukštą kultūros išsivystymo lygį parodo archeologų atrasti reliktai, o taip pat Malį, Togą ir kitas valstybes.

Kelionė skiriasi nuo paprasto poilsiavimo Egipte tuo, kad šiuo atveju dainininkas negalės džiaugtis civilizacijos teikiamais patogumais. Visą kelionės maršrutą, kurį sudaro daugiau nei 7000 km, nusidriekusių per džiungles ir Sacharos dykumą, Stano reikės įveikti važiuojant džipu, o nakvoti teks palapinėse. Kartu su dainininku keliaus apie 20 žmonių, atvykusių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Prancūzijos bei Švedijos. Įdomu ir tai, kad vedliu pasirinktas ne gidas, o vienas lietuvis, jau ilgą laiką dirbantis Ganoje.

Pasak “Delfinų” vadybininko Viliaus Survilos, ši kelionė nėra iš pačių saugiausių, kadangi vien tik Ganoje yra per 200 nuodingų gyvačių rūšių. Vietiniai gyventojai taip pat pasižymi keistu įpročiu šokti po važiuojančiais turistų automobiliais ir po to reikalauti kompensacijos už suluošinimą. Dar viena nerami žinia, dėl kurios padidėjo kelionės rizika, yra ta, kad prieš savaitę iš vieno Burkina Faso miestelio kalėjimo pabėgo apie 200 kalinių, tačiau visa tai nesulaikė Stano, juk sena lietuvių liaudies patarlė byloja: bijai vilko, neik į mišką.