Ekstrasensai teigia žinantys D.Kedžio istorijos dalyvių likimus

Ketvirtadienio vakarą LNK laidoje „Valanda su Rūta“ bandyta ieškoti atsakymų, ar ekstrasenai, būrėjai ir astrologai tikrai žino pedofilijos bylos dalyvių likimus, ar jie yra naudingi atskleidžiant kitus nusikaltimus.

D.Kedys buvo bazėje

Imtis tokios temos laidos kūrėjus paskatino vilnietės advokatės – ekstrasensės per didžiuosius Garliavos įvykius Drąsiaus Kedžio tetai Audronei Skučienei įteikti popieriaus lapai, kuriose ji užrašė tai, kaip kitoje laidoje pasakojo ji pati, jai perdavė pats D.Kedys.

Ilgą laiką į šiuos užrašus jokio dėmesio nekreipę D.Kedžio artimieji jais susidomėjo tik tada, kai prokurorai paskelbė, jog nuo pernai spalio 5 d. ieškotas D.Kedys mirė sava mirtimi – girtas užspringęs savo skrandžio turinio ir švendrės lapu.

Išanalizavę šiuos užrašus, D.Kedžio artimieji netoli Šlienavos, kur Kauno marių pakrantėje buvo rastas negyvas D.Kedys rado ir apleistus karinio dalinio pastatus, kuriuose būta gana svarbių įkalčių, įrodančių, kad šioje vietoje policijos bene labiausiai ieškotas asmuo galėjo praleisti paskutinias savo gyvenimo dienas.

„Labiausiai mus nustebino, tai, kad visur pilna šiukšlių, tačiau patalpa rūsyje pavyzdingai išluota, lyg norint sunaikinti visus įkalčius“, - laidoje pasakojo A.Skučienė.

Tačiau artimiesiems pavyko rasti, kaip jie mano bylai svarbių detalių, nuorūkų, iš marškinių ištrūkusią sagą, krauju ištepliotą šukę, vėliau rastas ir dėklas nuo peilio, lygiai tokį patį turėjo ir D.Kedys. Visi šie radiniai atiduoti tirti nepriklausomiems ekspertams, jie ir turėtų atsakyti į pagrindinį daug ką dominantį klausimą, ar čia tikrai laikytas ir kankintas bei nužudytas D.Kedys.

Į šias buvusios karinės bazės patalpas laidos kūrybinė grupė nusivežė ir savo ekspertą – bioenergetiką Mindaugą Stravinską. Šis vyras prie karinės bazės teigia nejaučiantis jokių blogų emocijų, tačiau vos tik įėjęs į patalpas jis prabilo kitaip.

„Ryšys su D.Kedžiu yra, jis tikrai čia yra buvęs, nedaug, jis ne čia nužudytas, jis buvo išvestas“, - kalbėjo M.Stravinskas ir ranka parodė išvedimo kryptį, į Kauno marių pusę.

Šaudė neaukštas žmogus

Kad D.Kedys buvo nukankintas ir nužudytas, greičiausiai paskandintas, teigia ir laidos „Ekstrasensų mūšis“ nugalėtoja Vanda Darjina.

Jau laidoje tvirtinusi, kad vyras buvo įkalintas, kankintas ir nužudytas, ji tą patį pakartojo ir televizijos studijoje. Vanda teigia, jog ji mačiusi, kad Joną Furmanavičių ir Violetą Naruševičienę beveik prieš metus nušovė visai ne D.Kedys, o kažkoks iš sidabrinės spalvos automobilio išlipęs, anot jos, neūžauga.

D.Kedį jį matė uždaryta kažkokio namo rūsyje, kuriame buvo rudas suoliukas, ten vyras buvo kankinamas, o po to pervežtas kitur.

„Dabar aš galiu pasakyti, kad jis buvo pervežtas į tą karinę bazę“, - televizijos studijoje dar kartą į rankas paėmusi D.Kedžio nuotrauką kalbėjo ekstrasensė.

Ekstrasenai padėjo tyrimams

Kad ekstrasensų pagalba padeda, laidoje sakė ne vienas jos dalyvių. Kelių manjaku praminto Kazio Jonaičio auka tapusios Eglės motina Aldona Kirkliauskienė su ašaromis akyse pasakojo, kaip ekstrasenė Irena jai ir vyrui ne tik iškart pasakė, kad merginos nėra gyvųjų tarpe, bet ir kur ir kada jis bus rasta.

Ekstrasensė vilties netekusiai šeimai tarp daugelio nuotraukų iškart nurodė Eglę i pasakė, kad jos nebėra tarp gyvųjų, taip pat pasakė, kad ji buvo pakarta bei beveik po penkių mėnesių grįš namo.

A.Kirkliauskienės teigimu, visos šios prognozės išsipildė.

Ekstrasensų pagalba buvo pasitelkta ir tiriant garsiąją Mindaugo Daunaro bylą, kai moksleivis nužudė tris žmones, mamą, patėvį ir sesutę. Nors po šio nužudymo policija ir prokuratūra negalėjo rasti jokių nusikaltimo pėdsakų, pirma vienas, o po to ir kitas ekstrasensas iškart parodė į žudiką ir nupasakojo, kur ieškoti jo aukų.

Žmonių, pasižyminčių neeiliniais sugebėjimais pagalbos, pasirodo, prašo net policija. Buvęs kriminalistas Gintaras Motiejūnas laidoje prisipažino kaip jie nesėkmingai ieškojo Skuodo rajone Barstyčių kaime nužudytos pieno supirkėjos ir jos dukters žudiko.

Nors pareigūnai iškart įtarė, kad moteris kirviu užkapoti ir 30 tūkst. litų pagrobti galėjo jų giminaitis, tačiau įkalčių jiems nepavyko surasti. Vilties netekęs G.Motiejūnas vietos gyventojų paklausė, ar nežino kažkokios aiškiaregės.

Tokia buvo nurodyta ir ji pareigūnams labai tiksliai nurodė vietą, kur ieškoti įkalčių. Tiesa, iškart pareigūnams tų įkalčių rasti nepavyko, juos vėliau rado įtariamojo brolis, žudikui pasikorus, jo paliktame priešmirtiniame laiške perskaitęs, kur paslėpti pagrobti pinigai.

Tačiau grįžkime prie D.Kedžio bylos. Laidos nufilmuota žymi Lietuvos astrologė Palmira Kelertienė pagal visų pedofilijos skandalo dalyvių gimimo datas, nupasakojo jų žvaigždčių padiktuotą likimą.

Anot P.Kelertienės, D.Kedžio gimino data rodo, kad jis buvo labai sąžiningas ir drąsus, visiškai pateisinantis savo vardą. Didžiausios problemos jam galėjo kilti dėl meilės ir šeimos. Taip pat akivaizdžiai matoma, kad vyras buvo nužudytas, smurto požymiai yra akivaizdūs ir jis tęsėsi ne vieną dieną.

Vienintelį pedofilijos bylos įtariamąjį Andrių Ūsą, P.Kelertienė apibūdino, kaip žmogų, kurio pagrindiniai bruožai yra sukčiavimas, melas, godumas, seksualinio gyvenimo paslaptys, o Laimutę Stankūnaitę, kaip norinčią būti mama, bet nesugebančia ja būti.

Vis dėlto, šiai moteriai astrologės prognozės itin palankios – jai visada seksis su vyrais, sėkmė lydės gyvenime.

Anot P.Kelertienės, Neringa Venckienė turi retą savybę suteikti naują gyvenimą kažkam, todėl D.Kedžio dukra į ją gali žiūrėti kaip į tikrą mamą. Be to ši moteris apdovanota įžvalga ir charizma, todėl gali nujausti bet kokį melą.

Vis dėlto, kad mes šioje istorijoje kada nors sužinosime tiesą astrologė nežada. Jei tai ir įvyks, pasak jos, ne anksčiau kaip po septynerių metų.     


Šiame straipsnyje: Kedys

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių