N.Puteikis: už uždarų durų žiūrėjome viešus video apie Garliavą

Dėl Kauno apygardos teismo teisėjos Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės sprendžianti komisija trečiadienį valandą už uždarų durų žiūrėjo prokuroro pateiktą vaizdo medžiagą, kuri, anot komisijos nario Naglio Puteikio, yra viešai prieinama visiems.

„Linksmiausia, kad visą valandą žiūrėjome viešai prieinamus video, ypač portalo 15min po dvigubomis uždarytomis durimis. Mums rodė visą valandą viešą medžiagą. Tai buvo televizijų reportažai, juos atnešė prokuroras, bet jie yra Seimo serveriuose, - po komisijos posėdžio žurnalistams sakė N.Puteikis. - Linksmiausia, kad prokuroras į klausimą, ar galima palikti tą vaizdo medžiagą, atsakė, kad ne, negaliu, čia ikiteisminio tyrimo medžiaga. Visi vaidina kažkokiame blogame spektaklyje ir vaidina blogai“.

Komisijos posėdis trečiadienį vyko su valstybės paslaptimis susipažinti skirtoje apsaugotoje Seimo salėje. Prokuroro pateikta vaizdo medžiaga susijusi su teisėjai N.Venckienei norimais pateikti įtarimais dėl nepagarbos teismui. Posėdyje dalyvavęs prokuroras Žydrūnas Radišauskas patvirtino, kad vaizdo medžiaga, nufilmuota gegužės 17 dieną Garliavoje, kai vyko mergaitės perdavimo operacija, parlamentarams nebuvo pateikta. Tokį sprendimą prokurorai motyvuoja nepilnamečių teisių apsauga.

„Viena aišku, jokios medžiagos jie neparodys. Į klausimą, kodėl negalite parodyti keletą sekundžių, kas kam ranką laužia, ar į veidą duodą, atsakė, kad neprašėte to epizodo, o prašėte viso įrašo“, - pasakojo N.Puteikis.

Komisijos pirmininkas Evaldas Jurkevičius po posėdžio žurnalistams pareiškė, kad komisijai buvo pateikta „viskas, kas nėra ikiteisminio tyrimo medžiaga“.

Ketvirtadienį laikinoji komisija vėl renkasi į posėdį. Kada gali būti suformuluota išvada Seimui, komisijos pirmininkas negalėjo pasakyti. Trečiadienį baigėsi komisijos įgaliojimai, iki kada ji turėjo pateikti rezoliuciją Seimui. Kadangi to nepadaryta, Seimo prašoma savaitę pratęsti komisijos darbą.

Komisija turi Seimui pateikti rezoliucijos projektą, ar tenkinti generalinio prokuroro Dariaus Valio prašymą leisti patraukti baudžiamojon atsakomybėn teisėją N.Venckienę. Prokurorai teigia surinkę pakankamai duomenų, kad galėtų pateikti teisėjai įtarimus pagal penkis Baudžiamojo kodekso straipsnius - dėl trukdymo antstolio veiklai, pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui, nepagarbos teismui, teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymo ir dėl piktnaudžiavimo tėvų, globėjo ar rūpintojo arba kitų teisėtų vaiko atstovų teisėmis.NAUJAUSI KOMENTARAI

SAV

SAV portretas
TOKIA BYLA TURI BŪTI NAGRINĖJAMA NUO PRADŽIOS IKI GALO VIEŠAI,NES SLAPTO TEN NIEKO NEBELIKO,O SLĖPTI NUO VISUOMENĖS JAU NEBĖRA KO.MERGAITEI NUO TO GERIAU NEPASIDARYS.ŽMONĖS PATYS TURI VERTINTI SITUACIJĄ.TEISĖSAUGA LIETUVOJE KAIP ŠVENTOJI KARVĖ.

hm

hm portretas
LT teisėsaugos mašinėlė aiškiai užsilenkė, akivaizdu, kad teismai, prokuratūra, policija, VSD, FNTT dirba neefektyviai, o gal net nusikalstamai. Kodėl Prezidentė ir Liberalai, užsigrobę abi jėgos ministerijas, nieko nedaro, sunku suvokti.

Tėvas

Tėvas portretas
nebijok pilieti ir viešink viską.Aš neatgausiu dukrytės,išvyksiu iš šalies ir paviešinsiu daug ką.Man jau niekas nebaisu.Net taksės ir jos bendrų j.k.t.b ir kitų kerštas.Aš nebijau.Asociacija nebijo.nebijok ir TU.
VISI KOMENTARAI 117
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių