Naujojoje Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyriaus galerijoje „Drobė“ atidaryta jau trečioji paroda. Šį kartą – personalinė tapytojos Agnės Liškauskienės paroda „Atspirties taškas“.
Ilgus metus kaunietė Zita Jusevičiūtė-Tarasevičienė dirbo dėl vardo, dabar vardas dirba jai, todėl kūrėja tapo ne tai, ko prašo kiti, o tai, ką nori pati.
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Plungės rajono pareigūnai aiškinasi, ar pagyvenusi moteris tikrai buvo apgauta ir neteko 25 pačios tapytų paveikslų.
Ramune Art prisistatanti Ramunė Sadauskienė jau šešerius metus gyvena Norvegijoje. Lietuvoje baigusi viešojo administravimo magistro studijas ir dirbusi nemielą darbą, ji sugebėjo išgirsti savo sielos šauksmą ir kardinaliai pakeisti gyvenimą. Iš biuro tarnautojos Ramunė tapo savamoksle menininke, kurios darbai pasklido po pasaulį.
Istorinė tapyba Lietuvoje turi savo tradiciją, o Lietuvos istorijos įvykiai ir svarbiausios temos yra sulaukę įvairių interpretacijų Lietuvos dailėje. Tapytoja Laima Kriukelienė yra suradusi itin betarpišką istorijos perteikimo ir matymo būdą, moteris savo monumentaliuose tapybos darbuose sudėlioja svarbiausius pasakojimo apie Lietuvą simbolius ir ženklus.
Perkūno name-muziejuje šiuo metu veikia tapytojos Inos Loretos Savickienės personalinė tapybos darbų paroda, kurioje pristatoma Rytų Azijos tapybos tradicija.
"Pasiimk mane į amžinąjį mišką" – tokiu retoriniu prašymu kreipiasi kaunietės menininkės Mildos Šležaitės kūrinių herojai. Tapytojos paroda netrukus veiks Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje.
"Paryžius – mano miestas. Turbūt kiekvienas menininkas ir žmogus, mylintis meną, taip pasakytų", – mano kaunietė Aneta Kvedaravičienė. Menų mekoje ji sukūrė ir savo sėkmės istoriją – dalyvavo Luvre vykusioje pasaulinėje moderniojo meno parodoje. "Tai mano svajonės išsipildymas", – dalijasi džiugesiu tapytoja, tarptautinės menininkų asociacijos IAVA narė.