Dėl invazijos į Ukrainą Maskvai tampant vis labiau izoliuotai pasaulinėje arenoje, Rusija pirmą kartą nuo Sovietų Sąjungos griūties pradėjo rodyti didelį dėmesį Kubai.
Lietuvą drąsiai galima pakrikštyti gilios Europos provincijos skandalų sostine. Nespėjo lietuvaičiai atsigauti nuo pedofilijos skandalo Seime ir kalbų apie garsaus krepšininko uošvio seksualinę orientaciją, ir jau, žiūrėk, eterį vėl supurtė interneto veikėjo išsidirbinėjimai tame pačiame Seime bei paviešinti dokumentai, liudijantys apie Prezidento Gitano Nausėdos narystę komunistų partijoje.
Chiang Ching-kuo (1910–1988) buvo vyriausias ir vienintelis biologinis Kinijos dešiniųjų (Guomindang) partijos lyderio Chiang Kai-sheko (1887–1975) ir jo pirmosios žmonos Mao Fumei (1882–1939) vaikas. Antroji Chiang Kai-sheko atžala buvo Chiang Wei-kuo (1916–1997) – kino žurnalisto Dai Jitao (1891–1949) ir japonės vaikas, globojamas generalisimo ir jo pirmosios sugulovės (antrosios žmonos) Yao Yecheng (1887–1966).
Kinijos pietuose esančiame Guangdžou didmiestyje nesibaigiant protestuotojų susirėmimams su policija, iš Šanchajaus pasiekė žinia, kad taip ir nesulaukęs 100 metų pas protėvius ėmė ir iškeliavo draugas Jiang Zeminas – raudonasis kinų vadas, į valdžią iškilęs tuoj po Tiananmeno aikštės žudynių.
Vos Glazge prasidėjo JT klimato konferencija, iškart ir mūsų sostinėje (na, kurgi daugiau?) užsimota marširuoti prieš taršą, aišku, pavadinus tą protesto akciją angliškai. Matyt, kad pasaulis išvystų, jog ir Lietuvoje yra pritampančiųjų prie to ekologinio lakstymo palaidais viduriais.
Lietuvoje prasideda komunizmas. Šia proga Seimas ir Vyriausybė galėtų nukabinti trispalvę ir išsikelti tą raudoną su pjautuvu ir kūju, kurią taip mėgo bolševikai. Kaip parašyta mokslinio komunizmo vadovėlyje: "Kiekvienam pagal poreikius."
"Nušluoti Kiniją ir palikti tarptautinę sistemą tokią, kokia ji yra šiandien, jau yra tiesiog neįmanoma", – sako dvylika metų Japonijoje ir Kinijoje studijavusi ir dirbusi politologė Vida Mačikėnaitė-Ambutavičienė.
Komunistinės Jugoslavijos byrėjimo išvakarėse net 44 proc. Bosnijos ir Hercegovinos gyventojų sudarė bosniai, XV–XVI a. į islamą atsivertę slavai, kurie XX a. 8-ojo dešimtmečio pradžioje buvo pripažinti savarankiška etnine grupe. Dar šiose žemėse buvo galima rasti stačiatikių serbų (32 proc.) bei katalikų kroatų (17 proc.).
Komunistinei Kinijai minint 70-metį, protestuotojai Lietuvos sostinėje siekia priminti apie komunistinio režimo aukas bei įspėja apie šios šalies grėsmes Lietuvai.