Etikos sargams dėl informacijos stygiau nusprendus nepradėti tyrimo dėl buvusios ministrės kelionės į Dubajų, pati Monika Navickienė sako, jog tam pagrindo niekada ir nebuvo.
Tyrimo dėl į skandalą įsivėlusios buvusios ministrės Monikos Navickienės privačios kelionės į Dubajų Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK) nusprendė nepradėti.
Ketvirtadienį Valstybės saugumo departamento (VSD) pranešėjo istoriją nagrinėjusi tyrimo komisija kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją (EPK), prašant įvertinti, ar nuslėpdama vyro darbovietę socialdemokratė Dovilė Šakalienė nesupainiojo interesų.
Seimo Etikos ir procedūrų komisijos vertinimu, po pernai liepą vykusio Valstybės gynimo tarybos (VGT) posėdžio nusprendęs paviešinti neskelbtiną informaciją buvęs krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas nepažeidė politikų elgesio normų.
Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį vetavo įstatymo pataisas, kad merų ir savivaldybių tarybų narių galimus interesų konfliktus pirmiausia turėtų nagrinėti savivaldos etikos komisijos, o ne Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) gina Seimo sprendimą numatyti, jog merų ir savivaldybių tarybų narių galimi viešųjų ir privačių interesų derinimo pažeidimai visų pirma būtų nagrinėjami savivaldos etikos komisijose.
Seimo nario internetinės laidos pavadinimas „Pasaulis atvirai su Mindaugu Puidoku“. Greta kitų kalbų čia rodomas neva Trečiojo pasaulinio karo planas. Seime kolegos šokiruoti ir prašo Seimo etikos sargų ištirti Mindaugo Puidoko veiklą, pasakojama LNK reportaže.
Valdantieji kreipiasi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl „valstiečio“ Dainiaus Gaižausko aštrių replikų apie premjerę Ingridą Šimonytę ir Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen. Kreipimąsi inicijavusių parlamentarų teigimu, „valstiečio“ pasisakymai yra seksistiški ir neatitinka Seimo nario etikos kodekso, todėl jų negalima toleruoti.