Mirė paauglį gelbėjęs ir elektros iškrovą patyręs medikas

Grįžti į straipsnį

Ramune

Ramune portretas
Dabar kelių mėnesių visokie mini kursai kaip antai policininkų norint tapti 3 mėn, paramadiku irgi panašiai. Nebeliko gero mokslo, ir mokiniams tuoj destis nieko nebaigęs, Lauksim 3 metus kol baigs neakivaizdžiai.

tas pacanas

tas pacanas portretas
tikriausiai nusižudė. O gelbėtojas gelbėkjo žalio supratimo neturedamas. Tai ne 220 traukinio laidas o 25 000.Nieko keista kad žuvo.

to pacano tėvai

to pacano tėvai portretas
turi mokėti žuvusio šeimai.

220 įtampa

220 įtampa portretas
tik pakrato, jei sovė nepereina per širdį. Pvz koja koja.Traukinio, deja, negyvai muša net neprisilietus..

Komentaras

Komentaras portretas
Gelbėjusiam medikui būtų buvę pravartu žinoti kur lenda ir kas vyksta - nešokti nuogam į dilgeles. Jei tai buvo traukinių maitinimo kabelis , tai 25kV teka , smūgį gali gauti per arti priartėjęs, nebūtina prisiliesti . Labai keista kaip jaunuolis dar gyvas.....

Linčo teismo nereikia tam bernui

Linčo teismo nereikia tam bernui  portretas
Bet parodomajį pilną teismą, su visomis pilnomis priteistomis kompensacijomis nukentėjusio šeimai reik pademonstruoti. Kad nekiltų noro kitiems dėmesio ištroškusiems gaideliams. Juk dabar tiek dėmesio gavo! Spauda už dyką, tai tokių durnelių dešimtimis atsiras. Juk lipo ant traukinio del dėmesio, dėl reklamos. Bauskite iki galo ir pilnai!

kodėl apsauga nesuveikė?

kodėl apsauga nesuveikė? portretas
nežinau, aš ne gydytojas, bet elektrikas. Ne kartą buvau pakratytas elektros, todėl žinau kad normali 220 v elektra arba užmuša iš karto, arba tik pakrato. Tai gal ten buvo aukšta įtampa, nuo kurios žmogus užsidega?

Morka

Morka portretas
Ka as zinau, as 17 metis tai pamenu dviraciu vazinedavau po miesteli ir nedrisdavau gyvenime brautis i jokias traukiniu stotis ir lipti ant vagonu. Cia reikia izulumo turet. Uz tai turetu but baudziama. Tas pacas galejo ir daugiau zalos pridaryt, pvz padegti cisterna.

Sūduvis

Sūduvis portretas
Visi vaikai ir paaugliai žino savo TEISES nes tam sukurta speciali tarnyba kuri gina neklaužadą net nuo tėvų auklėjimo, bet tik viena bėda kad vaikai ir paaugliai nejaučia jokių savo pareigų, ir to nereikalauja jokios tarnybos. Įkrėsi neklaužadai vaikui beržinės košės tai kaip mat prisistatys vaiko teisių tarnyba, o po šitokių nesąmonių turime ką turime ir toliau bus tik blogiau.

to paf

to paf portretas
tai merga gal ikele i tiktok, nebuk toks tikras

Mukas

Mukas portretas
kai pagalvoji, del kazkokio mazvaikio, galva padejo. O siaip tai cia gaisrininku nekompetencija, turejo jie pradzioje uztikrinti sauguma (atlaisvinti teritorija medikams).

Kiesa

Kiesa  portretas
Dabar iš to vaikezo šeimos reiktų priteisti jo šeimai didelė kompensacija kad mokėtų ilgai pirma tėvai o kai sulauks pilnametystės pats mokėtų

Nesuprantu :

Nesuprantu : portretas
Pasaulis iteisina eutanazija,o pas mus trukdoma savizudziams! Kodel?

Bepročiai

Bepročiai portretas
Išlrypėlių "selfistų' porelė užlipo ant traukinio, sukėlė visas tas klaikais pasekmės. Tragiškai žuvo, vaikus našlaičiais, palikę GELBĖTOJAS!. Tegul karma lydi tuos bepročius, nepaleidžiančius telefono iš rankų!. Skaudu už nekaltai žuvusį ŽMOGŲ jo šeimą.. Kao daugiau narkotikų, cigarečių, partnerysčių su ta pačia lytimi, gal su gyvūnais!. Balsuokite už "laisvinamųjų "partiją ir jos lyderius. Miesto meras renkasi juos !Jauniems reikia pramogų ir kvaišalų!

Tai

Tai portretas
Valstybe mokes zuvo einantis pareiga ir gelbedamas kito gyvybe , reik tiketis vaikai uzauginti 53 m, dar galejo ir pasidziaug gyvenimu .

Netikras zuikis

Netikras zuikis portretas
Paauglio tėvai neprižiūrėjo savo vaiko, ko pasekoje žuvo žmogus. Todėl paauglio šeimai tenka atsakomybė materialiai rūpintis žuvusiojo mediko šeima. Tikiuosi, teismas taip nuspręs.

Manau

Manau portretas
Tokie durneliai selfistai turi gydytis už savo asmenines lėšas, o ne už mūsų visų pinigus. Pagydytas su savo priekvaiša kompanione privalėtų atidirbti sanitarais nudegimų skyriuje.

Labai

Labai portretas
skaudu ir pikta, kad per kvailį nepilnaprotį turėjo žūti išsilavinęs ir reikalingas žmogus. Manau, kad tas nesubrendėlis turėtų būti nubaustas. Užuojauta mediko šeimai. Ko gero nereikia rizikuoti savo gyvybe gelbstint tokius, kurie patys ieškosi mirties.

Paf

Paf portretas
Tai kiek suprantu tas šūdžius snarglys taip ir nespėjo į tiktoką įkelt foto

Anonimas

Anonimas portretas
Taip ir būna kai mokiniai miega per fizikos pamokas, per fizikos paskaitas, pet saugos mokymus. Nieks kits čia nekalts, mergužėle tu pati

žiauru

žiauru portretas
Per vieną kvailį žuvo medikas, kuris dar galėjo pagelbėti tūkstančiams protingų.

Onė

Onė portretas
Nuoširdi užuojauta artimiesiems

Nesubrendeliai...

Nesubrendeliai... portretas
Lioa ant stulpu,ant uolu,ant traukiniu..ir tt..ir kiek ju jau zuvo,vien del foto...kad,va,as koks kietas ant traukinio ar po traukiniu turiu foto.Dar AtAtA gydytojas mire,del selfiu...idijoteliu,priplaukianciu nuo elektroniniu cigareciu ir ttJauno mergimo pasikabina ant uolos ir fotkinasi..ir pliumt ant akmenu..ir po foto..Jaunimas dabar pats durniausias,nes viskas leista,viska turi...bet teveliai veliau verkia..Liudna statistika.

Vis per debilus

Vis per debilus portretas
mire zmogus kuris padedavo kitiems ir ne avarijoj ne kare o per besmegeni kompiuterines kartos nesubrendeli a.a uzuojauta artimiesiems

Reklama

Reklama portretas
Toks straipsnis. O po juo : Kuris iš šių žmonių turėtų tapti Laisvės partijos kandidatu(-e) į Klaipėdos mero postą? SUPER

Galerijos

Daugiau straipsnių