Savivaldybėje – galvos skausmas dėl vicemero Pereiti į pagrindinį turinį

Savivaldybėje – galvos skausmas dėl vicemero

2012-11-27 11:56
Savivaldybėje – galvos skausmas dėl vicemero
Savivaldybėje – galvos skausmas dėl vicemero / V. Popovas. Evaldo Butkevičiaus nuotr.

Kauno socialdemokratai neišsirenka kandadidato į vicemerus. Po vakarykščio šios partijos miesto skyriaus valdybos posėdžio liko tie patys du pretendentai: Valys Venslovas ir Vasilijus Popovas. Vienas iš jų turėtų pakeisti Seimo nare tapusią Orintą Leiputę.

„Taip, į vicemero postą pretenduoja Valys Venslovas ir Vasilijus Popovas. Vakar vakare rinkosi mūsų partijos Kauno skyriaus valdyba. Svarstėme kandidatūras, tačiau vieno pretendento neišrinkome, nes V.Venslovas išvykęs į užsienį. Norėtume, kad jis dalyvautų aptarime. Ketvirtadienio vakare vyks skyriaus tarybos susirinkimas, kur ir turėtų paaiškėti vienintelis pretendentas į vicemerus“, – sakė O.Leiputė.

Vicemero kandidatūrai dar turėtų pritarti miesto tarybos nariai.

Buvęs Seimo narys, Vyriausybės atstovas Kauno apskrityje ir du kartus į miesto tarybą išrinktas V.Popovas per praėjusius savivaldos rinkimus liko pirmas „už brūkšnio“ socialdemokratų sąraše. Jį daugiau nei 100 balsų aplenkė V.Venslovas.

„Kaip čia atsakius, ar noriu būti vicemeru? Sutiksiu, jei būsiu siūlomas. Šešeri metai, kai aktyviai nedalyvavau matomoje politikoje – didelis laiko tarpas. Septynerius metus dirbau įvairiuose savivaldybės tarybos komitetuose, tad, kaip dirbama, žinau, tačiau ką galėčiau konkrečiai dabar nuveikti kaip vicemeras – čia jau sudėtingesnis klausimas, nes reikėtų įsigilinti į dabartinę situaciją. Anksčiau daug kas buvo kitaip“, – sakė V.Popovas.

Su miesto tarybos nariu V.Venslovu vakar susisiekti nepavyko, nes jis neatsiliepė mobiliojo ryšio telefonu.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų