Statybos prestižinėje Lampėdžių vietoje įpusėjo: skelbiamas privačių namų pardavimas

 • Teksto dydis:

Prestižinėje ir legendomis apipintoje vietoje – tikruosiuose Lampėdžiuose, prie pat miško, šiuo metu „Etapas Group“ įmonės vystomo gyvenamųjų namų kvartalo „9BROLIAI“ statybos jau įpusėjo, ir jau yra skelbiami išankstiniai pardavimai. Kvartale bus pastatyti devyni beveik identiški ir savo dydžiu ir išplanavimu „kompaktiški“ privatūs namai, kurie turėtų patraukti ramybės mieste ieškančių šeimų dėmesį. Suplanuota statybų pabaiga – šios vasaros pabaigoje, vėliausiai – rudens pradžioje.

Anot „Etapas Group“, dabartinė pandemijos situacija paskatino mus visus sustoti, permąstyti ir iš naujo įvertinti tobulų namų sąvoką. Šiandien kaip niekad svarbu, kad namai, visų pirma, būtų saugūs. Gerai pažįstama, šiek tiek nuo miesto centro atokesnė ir tvarkinga kaimynystė, panašiomis vertybėmis gyvenanti bendruomenė, betarpiškas ir žmogiškas bendravimas – būtent tokius žmonių poreikius atitinka privačių namų kaimynystė „9BROLIAI“.

Projekto „9BROLIAI“ plėtotojai pabrėžia, kad namai įsikurs tikruosiuose Lampėdžiuose, mat, dažnai žmonės linkę Lampėdžiais vadinti aplinkinius rajonus. „Etapas Group“ vadovas Mindaugas Velička sako, kad Lampėdžiuose nekilnojamojo turto plėtra yra labai ribota, taip yra dėl mažos sklypų pasiūlos ir itin griežtų parko apsaugos reikalavimų.

Namai, esantys gamtos apsuptyje yra naujoji ir „tylioji“ prabanga, nurungianti įmantrius fasadus ar net didelius namų plotus.

Įmonės vizualizacija.

Būstą supanti aplinka – ne ką mažiau svarbus kriterijus renkantis namus. Namai, esantys gamtos apsuptyje yra naujoji ir „tylioji“ prabanga, nurungianti įmantrius fasadus ar net didelius namų plotus. Nekilnojamasis turtas, esantis prie miško, prie upės ar ežero, šiandien yra kaip niekada paklausus ir sukuria išskirtinę būsto vertę.

 

Įmonės vizualizacija.

Dar vienas namų privalumas – tai jų kompaktiškas dydis. Kiekvienas namas yra suprojektuotas taip, kad patenkintų visus svarbiausius modernaus žmogaus poreikius. Šiuolaikiški miesto žmonės vis labiau vertina funkcionalumą ir pragmatiškumą, jie nenori mokėti už tai, ko jie nenaudoja nuolatos. Būtent tokia sąmoningo elgesio tendencija paskatino vystytojus statyti ne erdvius ir plotais galinčius nustebinti nuosavus būstus, o atvirkščiai – mažyčius, jaukius ir šeimos gyvenimui pritaikytus namus, kurie taptų didesnio buto miesto centre alternatyviu pasirinkimu.

Įmonės vizualizacija.

Dar vienas šių naujų namų privalumas – tai filosofija ir požiūris, kuriuo vadovaujantis buvo kuriama ne tik šio komplekso infrastruktūra, tačiau ir gyvenimo kokybė. „Projektą pavadinome „9BROLIAI“ neatsitiktinai, norime sukurti „brolišką“ ir demokratinių vertybių įkvėptą kaimynystę, kuomet visi namai – identiški, o namų gyventojai – lygūs pagal kišenę, socialinį statusą ir gyvenimo būdą“, – užmojais dalinasi projekto vadovas Donatas Miškinis.

Būsimus gyventojus vienijantis aspektas turėtų tapti jų gyvenimo būdas. D. Miškinis sako, jog Lampėdžiuose statomi namai turėtų sudominti šeimas, kurios vertina saugumą, gamtos ramybę ir domisi aktyviu laisvalaikiu. Grynas pušų oras, netoliese esantis Lampėdžio ežeras, upė ir paplūdimys įkvėps ir skatins gyventi kokybiškai, aktyviai ir sveikai.

Įmonės vizualizacija.

Projektuojant namus, „Aketuri architektų“ pagrindinis uždavinys buvo suprojektuoti namus taip, jog jų fasadų estetika neužgožtų aplinkos, o veikiau ją papildytų, su ja susilietų ir susigyventų.

Kalbant apie namų techninius sprendimus, vertėtų išskirti kelis aspektus. Kiekvienas namas sukurtas taip, jog gyventojai galėtų mėgautis visišku gyvenimo privatumu - pagrindinės namų gyvenamosios zonos bus orientuotos nusisukant nuo alėjos, na, o gyventojams ir jų bendravimui sukurta alėja taps jungiamaja ir bendruomeniškumą formuojančia zona.

Namai pasižymi statybine ir medžiagų kokybe – funkcionalus ir protingas erdvių išplanavimas, su laiku tik gražėjantys, natūralaus medžio namų fasadai, dažyti lateksine dažyve iš 3 pusių. Taip pat dideli fasadiniai langai, tamsiai pilkai dažytais mediniais rėmais, per kuriuos į namų erdves pateks daug natūralios dienos šviesos, kuri, neabejotinai, kurs namų jaukumą ir gerovę. Taip pat ir natūralaus medžio durys.

Svarbu apžvelgti ir dabartinę nekilnojamojo turto investicijų situaciją, pandemijos krizės kontekste. Kuomet būtina įsivertinti planuojamo įsigyti turto vertę ilgoje perspektyvoje. Sėkmingai penkiolika metų Kauno rinkoje dirbančios „Etapas Group“ įmonės vadovai nuramina.

„Nuo karantino pradžios praėjo pakankamai mažai laiko, kad būtų įvykę kardinalūs pokyčiai gyvenamojo nekilnojamojo turto rinkoje. Apie nekilnojamąjį turtą kalbėti bendrine prasme yra neteisinga, privalu išskirti labai konkretų segmentą ir vietą. Jei kalbėtume apie gyvenamąjį būstą prestižinėse Kauno vietose, tai 2007 metų krizė parodė, kad unikalus ir vertingas turtas yra daug atsparesnis krizėms ir nepaisant visko, išlaiko savo vertę“.

Susidomėjusiems projektu – informacija čia.NAUJAUSI KOMENTARAI

GRIOZDAI

GRIOZDAI portretas
Gana dideli griozdai tarp pušelių...

Tai taip yra

Tai taip yra portretas
Mažiau kainuoja vienas projektas .Juk tai pinigų neatitinkanti kokybės ir kainų santykio projektas.Tačiau vieta nulems viską.

dd

dd portretas
9 TVARTAI vadinasi projektas. Geros kiaulides...
VISI KOMENTARAI 35
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių