A. Romanovskis: ribojimai skausmingi, bet būtini, verslas tikisi valstybės paramos

Vyriausybei sekmadienio vakarą sugriežtinus karantino reikalavimus, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Andrius Romanovskis teigia, kad verslas tikisi valstybės pagalbos.

„Tai, tikriausiai, skausminga mums visiems ir ne vien tik dėl to, kad tai yra kažkokie apribojimai verslui, bet tai yra apribojimai, skirti kiekvienam mūsų kaip piliečiui. Tačiau akivaizdu, kad tai yra būtinas dalykas ir neišvengiamas. Mūsų vienintelė viltis – jau kaip verslo bendruomenės, – kad valstybė tuo pačiu pasirūpins ir tam tikros paramos dalykais verslui“, – sekmadienio vakarą BNS sakė A. Romanovskis.

„Mes tikime, kad tai bus padaryta. (...) Verslas supranta, kad skausmingi sprendimai turi būti daromi. Bet, žinote, geriau greiti ir efektyvūs sprendimai, negu lėti, vilkinantys ir neefektyvūs“, – pridūrė jis.

LVK prezidentas taip pat pažymi, jog valstybės pareiga yra ne vien priimti taisykles, bet ir užtikrinti, kad visi jų vienodai laikytųsi. A. Romanovskis pastebėjo, kad visuomenės atsakomybė taip pat labai svarbi. Apie tai verslo atstovai kalbėjo su naujuoju ministrų kabinetu penktadienį, pateikdami savo rekomendacijas.

„Mes iki šiol matėme, kad daugiausia realūs apribojimai būdavo taikomi verslui, tačiau matome, kad ir visuomenės susitelkimo gal dar trūksta. Todėl tas bendras sprendimų įgalinimo elementas yra ypatingai svarbus. Verslas žino, kad kiekvienas neįvykdytas nurodymas jam gali kainuoti verslą. Ir svarbu, kad ir visa visuomenė suprastų, kad nesusitelkimas arba nevykdymas gali užtraukti tam tikrą atsakomybę“, – sakė LVK prezidentas.

Lietuvoje nuo trečiadienio bus uždaryta dauguma parduotuvių, išskyrus maisto prekių, uždraustas kontaktinių paslaugų teikimas.Toliau galės dirbti vaistinės, veterinarijos, optikos prekių ir ortopedijos techninių priemonių parduotuvės. Jose vienam asmeniui turi būti suteikiamas 10 kvadratinių metrų plotas. Veikti taip pat galės internetinės prekybos prekių atsiėmimo vietos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nuomone

Nuomone portretas
Paramos ar paskolos nes valstybei pinigai is dangaus nekrenta

Psichol.

Psichol. portretas
Viespatie kas dedasi,uzdaro verslus ,dustabdo,apriboja žmonių gyvenimus ir judėjimą, sutinka su tuo verslininkai ,paskiau prašys pinigų (paramos).Žmonės taip pat leidžia savo gyvenimus privacius valdyti kaip nori, leidžia pažeisti konstituciją, tyčiotis is žmogaus teisiu, vardan vagių gaujos pinigų, kurių nori gauti kuo daugiau iš Europos sąjungos biudžeto savp tikslam ne savo šalies žmonių gerovei.Žmonės tiku viskuo,kas tiesa ir kas ne tiesa,leidziasi su savimi daryti ka nori.Sveiki ,psichiškai sveiki zmones atlaikys visokius kataklizmus,jautresnius,silpnesnius ,geresnius sunaikins. Taciau nepagalvojo ,kad žmonės gali sukilti, bauginimu nebijo, matosi visame pasaulyje,kas bus .....,nejuokas. .
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių