EK ragina Lietuvą į įstatymus visiškai perkelti elektros vidaus rinkos taisykles

  • Teksto dydis:

Europos Komisija (EK) ragina Lietuvą į šalies įstatymus visiškai perkelti Europos Sąjungos (ES) elektros energijos vidaus rinkos taisykles, pranešė EK atstovybė Lietuvoje.

Toks pat raginimas išsiųstas ir Kroatijai, Italijai, Latvijai bei Slovakijai.

„Išnagrinėjusi valstybių narių atsakymus ir perkėlimo į nacionalinę teisę priemones, apie kurias pranešta, Europos Komisija mano, kad šios valstybės narės direktyvos vis dar nėra visiškai perkėlę į nacionalinę teisę“, – rašoma pranešime.

Skelbiama, kad raginimo sulaukusios Bendrijos narės turi per du mėnesius imtis priemonių ir apie jas pranešti Komisijai, kitu atveju ji gali kreiptis į ES Teisingumo Teismą.

Perkelti direktyvą Lietuva turėjo iki 2021 metų vasario. Pernai gegužę EK išsiuntė Lietuvai pranešimą, tačiau, EK teigimu, Lietuva direktyvą į nacionalinę teisę kol kas perkėlė tik iš dalies.

2019 metais priimtoje direktyvoje nustatomos pagrindinės ES elektros energijos sektoriaus organizavimo ir veikimo taisyklės, siekiant Bendrijoje sukurti integruotas, konkurencingas, į vartotojus orientuotas ir skaidrias elektros energijos rinkas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Tai jau pagaliau sutvarkys tuos banditus iš Igničio ?

Pilietis

Pilietis portretas
Na ka? Ar mes vistik laisvi ar okupuoti? Valdzia kaip ir rekia kad lietuva nepriklausoma ir laisva, bet paskaicius straipsni turim sokt pagal kazkieno-siuo atveju okupanto- dudele

:)))

:))) portretas
o tai is kur bus pelnas kreiviem ignicio akcininkam ir partijai?
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių