Druskininkų savivaldybė parduoda gydyklos pastatą K. Dineikos parke

 • Teksto dydis:

Druskininkų savivaldybė paskelbė parduodanti gydyklos pastatą Karolio Dineikos sveikatingumo parke.

„Druskininkuose visada laukiame investuotojų – esame atviri pasiūlymams ir patys turime, ką pasiūlyti“, – pranešime teigė meras Ričardas Malinauskas.

Pastatas, pažymėtas Sausosios gatvės 1-uoju numeriu, viešame elektroniniame aukcione parduodamas už pradinę 400 tūkst. eurų kainą.

Savivaldybė teigia, kad pagrindinė pastato naudojimo paskirtis – gydymo, tačiau yra galimybė pakeisti į poilsio.

Parduodamam pastatui taip pat priskirtas ir 1,44 hektaro ploto žemės sklypas, jis nuomojamas. Sutartį aukciono laimėtojas sudarys su Nacionaline žemės tarnyba.

Anot Druskininkų mero, netrukus bus sutvarkyta parduodamą pastatą supanti aplinka.

„Kruopščiai sutvarkytas ir prižiūrimas K. Dineikos sveikatingumo parkas yra mėgstama kurorto svečių vieta. O šiais metais baigiamas ir paskutinysis parko tvarkymo etapas, tad būsimam investuotojui nereikės rūpintis aplinkos sutvarkymu. Tai tikrai neeilinė vieta ir neeilinė galimybė įsigyti šį objektą“, – teigė R. Malinauskas.

Aukcionas, kaip skelbia savivaldybė, vyks sausio 18–21 dienomis.

K. Dineikos parkas įtrauktas į kultūros vertybių registrą ir yra saugomas valstybės.

Šio parko užuomazgos, anot Kultūros departamento, siekia XIX amžių.

1925 metais čia saulės vonių parką įkūrė viena pirmųjų sportinės medicinos propaguotojų tarpukario Lenkijoje Eugenija Levicka, 1952 metais čia įkurtas gydomosios fizinės kultūros parkas.

Nuo jo įkūrimo iki 1978 metų jam vadovavo pedagogas, gydomosios kūno kultūros specialistas, visuomenės veikėjas Karolis Dineika.NAUJAUSI KOMENTARAI

K

K portretas
Nu jo, druskininkus oziu giminele eilini syki uzbanina... Reikia manyti kad landsbergizmas kaip ir fasizmas bus uzdrausti!

Nu ne..

Nu ne.. portretas
Jis nevagia.Jis eina i ,,pasadke".Malinauskas buvo gerai Druskininkus pastates kol kažkas nenužiurėjo kad reik turtinga miesta sau pasimt. Jei būtu gražiai atidaves tai ir šiandie turėtu savo gražius pastatus kurie puošė ežero vaizdą. Dabar nusigyvena po biški..o dar baltarusius Broileris užsankcino ir ju sanatorija uždarė..Gaves per galvą ne kiekvienas sugeba gerit atsipeikėti. Jeigu tik išlieka nenudaužtas visam laikui

Malina vagia toliau

Malina vagia toliau portretas
Vagis sugalvojo naują biznį-išpardavinėti Dineikos parką... Sklypas pusantro hektaro miesto širdyje bus išnuomuotas 99metams. Taip chebra Kaune Vytauto parke išnuomavo atrakcionų parko žemę, padalino sklypelius ir pasistatė namelius, dabar Krabas bando susigrąžinti žemę miestui.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių