J. Anusauskienė apie plastines operacijas: natūralios gali būti tik daržovės

 • Teksto dydis:

Plastinė operacija neretai vertinama su pašaipa, pamirštant, kad ji gali suteikti džiaugsmo ir išspręsti sveikatos problemą. Bet kaip puoselėti jaunatviškumą ir netapti pajuokos objektu? Kur riba tarp natūralumo ir perdėto dirbtinumo?

Apie tai kalbės TV3 laidos „Visi mes žmonės“ herojai: Jurga Anusauskienė, Tomas Grigaitis ir Renaldas Vaičiūnas.

„Po operacijos aš uždainavau. Vos atvėrusi akis, nors paakiai dar buvo patinę, supratau, kad matau kitaip – kokybiškai! Apėmė džiugesys ir laimė“, – fotomenininkė J. Anusauskienė prisimena pakilias emocijas, atlikus jai plastinę akių vokų operaciją.

Moteris juokauja, kad natūralios gali būti tik daržovės – ir tos su aliejumi gardesnės. Juk kai genda dantys – juos taisome, o ne džiaugiamės natūraliu procesu, tad jei galime pakoreguoti savo išvaizdą – kodėl gi ne.

Kitas TV3 laidos, rodomos sekmadienį 17.30 val., svečias – TV laidų ir renginių vedėjas Tomas Grigaitis – pasakos apie atliktą žandikaulių operaciją.

„Kur dingsta tavo dantys...“ – vis atsidusdavo Tomo mama, nes jis pas stomatologus nuo vaikystės lankėsi beveik taip dažnai, kaip mes užsukame į parduotuvę pieno.

Iš prigimties netaisyklingas sąkandis kenkė dantims, be to, Tomas aplinkiniams atrodydavo ir dešimčia metų vyresnis. Sužinojęs, kad žandikaulius galima būtų sutvarkyti operuojant, jis nepabūgo trejų metų nuoseklaus paruošiamojo darbo. 

„Per operaciją man buvo sutvarkytas sąkandis. Dėl to pradėjau lengvai kramtyti – kitaip justi maisto skonį. Operacija nebuvo skirta tik grožiui – atviros šypsenos panorau vėliau, svarbiausia man buvo atstatyti sąkandį ir nebesilankyti pas stomatologus“, – džiaugiasi savo sprendimu T. Grigaitis.

Pačiam po operacijos buvo netikėta ta džiaugsmo ašara ir begalinis noras dainuoti visa gerkle, nors niekada to nedariau“, – taip džiaugsmingai reagavo renginių vedėjas T. Grigaitis, kai jam buvo atlikta ortognatinė operacija – rekonstruoti viršutinis ir apatinis žandikauliai.

„Kaip turėtų atrodyti specialistų pagalba pasigražinęs asmuo? Aukščiausias lygis, kai niekas nemato, kad kas nors daryta, o giria, kad žmogus gerai atrodo, pasiteirauja, ar tik neseniai neturėjo puikių atostogų“, –  sako plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos specialistas Renaldas Vaičiūnas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Gabrys

Gabrys portretas
Geriau jau natūrali,nei cheminių medžiagų prikimšta daržovė.Blizganti,bet nevalgoma ir net nuodinga.Kas iš to "gražumo",jei nebelieka natūralumo?

dieduks

dieduks portretas
naturalios darzoves ,be konservantu greit sugenda.

A

A portretas
Sena yra ir nieko nepakeisi.
VISI KOMENTARAI 28
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių