Stiprioji lytis: sunku susitaikyti, kai esi atstumiamas

 • Teksto dydis:

Žodžiu, vyrai atsisakymo pasimylėti nesupranta kaip momentinio. Jiems tai reiškia „mano moteris manęs nenori“. Visi apklaustieji tvirtino, kad nuolatiniai moterų atsisakymai užsiimti seksu veikė vyrų savivartę ir pasitikėjimą. Daugelis jų minėjo, kad tai neigiamai veikė libido ir jie ėmė vengti lytinių santykių.

„Esu pozityvus žmogus, tačiau kai partnerė nuolat atsisako užsiimti su tavimi seksu, negali nereguoti. Geriau jau tada šios temos iš viso neliesti“, – prisipažįsta 51-erių Borisas.

Emocijas vyrai išsakė skirtingais žodžiais, tačiau jie visada reiškė tą patį – jaustis atstumtam seksualinės partnerės yra skaudu. Kad apsisaugotų nuo šio skausmo, daugelis pradeda vengti sekso. Tai patvirtina ir Toronto (Kanada) universiteto psichologės Emmi Meis atliktas tyrimas.

Kai tu siūlai žmonai pasimylėti, o ji, nors aplinkybės yra palankios, tau nuolatos sako „ne“, iš pradžių tai žeidžia, o vėliau po truputį apima depresija.

Pirmą kartą dvi jo dalys skirtos tam, kaip tiksliai partneriai supranta ženklus, kviečiančius užsiimti seksu. Psichologė aptiko, kad tarp vyrų, kurie nereagavo į neverbalinius partnerių signalus, yra šis tas bendro. Tuomet ji atliko papildomą tyrimą, kuriame dalyvavo ilgai santykius puoselėjančios poros. Tris savaites dalyviai rašė seksualinio aktyvumo dienoraštį. Jame teiginį „Aš bijau būti atstumtas partnerio“ vertino pagal septynbalę sistemą, pardedant frazėmis „Man tai ne itin svarbu“ iki „Man tai gyvybiškai svarbu“.

Paaiškėjo, kad tomis dienomis, kai vyrai labiausiai išgyveno, jog bus partnerių atstumti, jie blogiau suvokė moterų siunčiamus seksualinio intereso signalus. Žodžiu, kai stiprioji lytis jaučiasi neužtikrintai, jie ima prasčiau „girdėti“ savo partneres, taip iš anksto atsisakydami galimo lytinio artumo.

Natūralu, kad ne visada norisi sekso, kai tik to užsimano partneris. Tačiau per ilgus praktikos metus mačiau, kaip keitėsi poros santykiai, kai vyrai išdrįsdavo prabilti apie jausmus. Tačiau moterys dažnai nustemba, kad jų žodžiai daug skaudžiau žeidžia partnerius, nei jos manė. Jos iš tiesų tampa dėmesingesnės. Juk vietoje susierzinimo: „Aš pavargau ir nenoriu“ galima pasakyti „Gal pasimylėkime rytoj“ arba „O gal šiandien tiesiog apsikabinkime, noriu jausti tave šalia“.

Pamatysite, kiek nuo to laimės santykiai, reikia tik išdrįsti kalbėti šia tema šilčiau ir taktiškiau.NAUJAUSI KOMENTARAI

Liutasirdis

Liutasirdis portretas
O jeigu vyras aptinka savo zmona viename name svetima vyra ,kai gryzta i namus su savo vaiku ,kas tada?kaip tokiu atveju turi pasielkti?,zinoma tai traktuojama kaip isdavyste,paleistuvyste,pazemintas pries dieva,kur esi prisiekes klupedamas pries altoriu "varge ir skurde", iki gyvenimo pabaigos

Erzelis

Erzelis portretas
Ką jūs rašot...?Vedęs,nevedęs--daugelis be išimties turi meilužes.Nematau bėdos.Nebe tie laikai.:)
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių