Paslaptingasis BDSM ir šiurpuliukus keliantys suaugusiųjų žaidimai – nuo ko pradėti?

  • Teksto dydis:

Jeigu jūs ir jūsų partneris ieškote, kaip paeksperimentuoti miegamajame, galbūt susigundysite išbandyti kažką išdykusio, pavyzdžiui, BDSM. Bene labiausiai paplitusi BDSM forma vadinama „bondage“, rašoma masterclass.com portale.

Kas gi yra tas „bondage“?

„Bondage“ seksas yra tokia BDSM forma, kurioje įprasta praktika surišti savo partnerį ar partnerę specifinėje sekso pozicijoje, tarsi žmogų „įkalinant“.

Procesas gali būti arba labai paprastas, arba sudėtingesnis, priklausomai nuo jūsų poreikių. Kai kurios „bondage“ pozos gali būti „šuniuko“ ar „misionieriaus“.

Kai kurie imasi sudėtingesnių pozų, kurioms jau reikia ne tik atletiškumo, bet ir specifinės įrangos.

O kas yra BDSM?

Tai yra bendrinis anglų kalbos terminas, kuriuo apibrėžiamos įvairios sekso praktikos, kurias galima įvardinti kaip pašėlusias ar padykusias. Dažnai šiuose intymiuose žaidimuose pasidalijama galios vaidmeniu tarp partnerių.

Pats BDSM terminas yra akronimas, kuris reiškia tris skirtingas sekso formas: „bondage“ ir disciplina (angl. k. „bondage/discipline“), dominavimas ir paklusnumas ( angl. k. „domination/submission“) ir galiausiai sadizmas ir mazochizmas (angl. k. „sadism/masochism“).

Sudėjus anglų kalbos terminų pirmąsias raides ir gaunamas mįslingasis BDSM.

BDSM dažniausiai žaidžiamas, kai vienas iš partnerių apsiima dominavimo rolės, dar vadinamos „dom“ (sutrumpintai „domination“), o kitas žmogus apsiima paklusnumo rolės, vadinamos „sub“ (sutrumpintai „submissive“), o jau tuomet imamasi įgyvendinti slapčiausias fantazijas.

Abu partneriai pasiekia malonumą išpildydami savo priskirtą rolę, nesvarbu, ji dominavimo ar paklusnumo.

4 svarbūs patarimai

Jei galvojate išbandyti šiuos suaugusiųjų žaidimus, atsižvelkite į kelis patarimus, kurie jums tikrai pagelbės.

1. Kartu su mylimu žmogumi nustatykite ribas

Kad „bondage“ žaidimai būtų saugūs ir kokybiški, būtina prieš juos kartu su partneriu aptarti, ką esate pasiryžę įgyvendinti, o ko – ne. Pasikalbėkite atvirai ir nuoširdžiai apie roles, kurios jus domina, taip abu jausitės saugūs ir pasitikintys savimi, kol užsiimsite šiais gundančiais eksperimentais.

2. Pasirinkite saugumo žodį

Pasitikėjimas ir visų dalyvaujančiųjų sutikimas (taip, jų gali būti ne vienas!) yra „bondage“ pagrindas. Žinoma, gali kilti neaiškumų, kai viduryje žaidimo tiesiog įsijautėte ir linksmai išpildėte rolę ar iš tiesų norite, kad viskas nebūtų taip grubu, arba visai sustotų.

Kiekvienas, kuris užsiima šiais žaidimais, privalo su partneriu susitarti ir užtikrinti, kad būtų bent vienas saugumo žodis – tai tarsi signalas bet kuriam iš poros, kad ribos buvo peržengtos ir būtina pertrauka.

Šalia to, kartu su mylimuoju galima sutarti dėl dviejų saugumo žodžių, vienas iš jų reikštų, kad artėjate prie ribos, kai jaučiatės nesaugiai ar nemaloniai ir norėtumėte žaidimus pristabdyti, o kitas, kuris reikštų, kad norite viską staigiai sustabdyti.

3. Pradėkite nuo mažų žingsnelių

Jei esate nauji „bondage“ žaidimuose, pabandykite paprastus BDSM užsiėmimus, nepulkite iš karto pirkti sudėtingos virvių sistemos. Jei jau norite kažką nusipirkti, pradėkite nuo akių raiščio, kokio nors riešų suvaržymo (bene dažniausiai renkamasi antrankius), kokius nors pigesnius daiktus, iki kol visko išmoksite ir jausitės saugūs eksperimentuoti toliau.

4. Atsižvelkite į rizikas

Yra du esminiai principai, į kuriuos reikia atsižvelgti užsiimant BDSM žaidimais. Pirmasis yra saugumas, supratingumas ir sutikimas (angl. k. „safe, sane, consensual“ arba SSC).

Antrasis yra skatinantis atsižvelgti į rizikas, fantazijas tenkinant tik su aiškiu sutikimu (angl. k. „risk-aware consensual kink“ arba RACK).

Tie, kurie renkasi žaisti pagal SSC modelį, dažnai susitelkia į saugumą, renkasi tik tokius užsiėmimus, kuriuos iš anksto su partneriu apsitaria ir pavadina „saugiais“.

Žmonės, kurie renkasi RACK modelį, tiki, kad žodis „saugumas“ labai komplikuoja žaidimus, mat, daugelyje BDSM užsiėmimų tiesiogiai įpinama rizika. RACK modelio mėgėjai teigia, kad atsakomybė dėl veiklos yra kiekvieno asmeninis reikalas ir pasiliekamas tik saugumo žodis, iš anksto niekas neplanuojama. Žinoma, tuomet saugumo žodžio būtinybė dar labiau išauga.

Bet kokiu atveju, prieš imantis „bondage“ žaidimų, reikia imtis tam tikrų saugumo priemonių, kad netyčia nebūtų sutrikdyta kraujotaka ar pažeista nervų sistema.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jadzė Čepsė

Jadzė Čepsė portretas
Dar pamokinkite kaip imti ant dantuko viešoje išvietėje ir varytii per akutę prie Soboro...juk tai labai svarbi informacija...

SadoMazo

SadoMazo portretas
tai būsimi Nuosėdos ir plerzos Blinkės santykiai

įdomus variantas

įdomus variantas portretas
kažin koks ten bambatrynis gautųsi susipančiojus.
VISI KOMENTARAI 17

Galerijos

Daugiau straipsnių