Apklausa: kokios vyriško pasididžiavimo ypatybės moterims imponuoja labiausiai?

 • Teksto dydis:

Šis klausimas – senas kaip pasaulis. Koks yra "normalios" išvaizdos penis? Šveicarijos mokslininkai pagaliau išsiaiškino, kokios vyriško pasididžiavimo ypatybės moterims imponuoja labiausiai. Įspėjame, jog dailiosios lyties atstovių prioritetai gali nustebinti.

Pasirodo, svarbiausias išorinių vyro lytinių organų aspektas moterų vertinimu yra bendra estetinė genitalijų išvaizda. Antras pagal svarbą faktorius – genitalijų plaukuotumas. Trečias – lytinio organo apimtis. O štai varpos ilgis atsidūrė tik šeštoje vietoje.

Mažiausiai svarbi penio išvaizdos detalė moterims – šlaplės (penio angelės, pro kurią šlapinamasi ir ejakuliuojama) padėtis ir forma. Pastarasis akcentas yra gera daliai vyrų, kuriems diagnozuota vadinamoji hipospadija – šlaplės angos pasislinkimas prie pat penio galvutės pagrindo. Kartais dėl šio fiziologinio ypatumo penio galvutė būna tarsi atsilošusi, todėl šlapinimasis stovint tada būna labai komplikuotas. Gana dažnai hipospadija susijusi su būkle, kai sėklidė nenusileidusi į kapšelį.

Ciuricho universiteto (Šveicarija) mokslininkai žurnale "Journal of Sexual Medicine" publikavo tyrimo rezultatus pristatantį straipsnį. Viena svarbiausių jame pateiktų išvadų yra tokia: operuotos vyrų genitalijos moterų akimis atrodo kaip normalios ir bendram estetiniam vertinimui įtakos neturi.

Tyrimo autoriai taip pat išsiaiškino, kokios vyro genitalijų ypatybės moterims atrodo svarbiausios. Iš viso apklausoje dalyvavo 105 moterys, suskirstytos į keletą amžiaus grupių (16-20 m., 25-30 m. ir 40-45 m.). Jų buvo prašoma atsakyti į standartizuotos apklausos klausimus. Apklausoje buvo prašoma pagal svarbą surikiuoti aštuonias pateiktas penio ypatybes (pvz., apimtis, ilgis, bendra estetinė išvaizda).

Taip pat respondenčių buvo prašoma išreikšti savo nuomonę apie du fotografijų rinkinius. Viename užfiksuotos genitalijos vyrų, kuriems hipospadija pakoreguota chirurgine intervencija. Kitame rinkinyje – apipjaustytų vyrų genitalijos. Pastaroji nuotraukų grupė buvo pasirinkta kaip kontrolinė grupė, kadangi penio be apyvarpės išvaizda beveik identiška peniui po hipospadijos korekcijos.

Apklausos dalyvių buvo teiraujamasi apie jų seksualumą ir amžių.

Apklausos rezultatai byloja, kad daugelis moterų nesugebėjo atskirti, ar lytiniam organui atlikta hipospadijos korekcijos operacija. Vyresnės ir seksualiai aktyvesnės respondentės tokią korekcinę procedūrą vertino tolerantiškiau.

Vyro lytinio organo ilgis atrodė svarbus tik gana mažai apklausoje dalyvavusių moterų daliai.

Klausimų anketoje moterų buvo prašoma įverčiais nuo 1 (nesvarbu) iki 5 (labai svarbu) įvertinti aštuonias vyro genitalijų ypatybes – penio ilgį, penio apimtį, šlaplės padėtį ir formą, penio galvutės formą, kapšelio išvaizdą, apyvarpės formą, genitalijų plaukuotumą ir bendrą estetinę išvaizdą.

Pastaroji ypatybė buvo nurodyta kaip svarbiausia daugeliui moterų. Penio ilgis atsidūrė šeštoje aštuonių savybių sąrašo vietoje. Mažiausiai moteris domina šlaplės padėtis ir forma.

Tyrimo autorių nuomone, respondenčių požiūris į lytinio organo ilgį atkartoja kitų panašaus pobūdžio apklausų rezultatus, patvirtinančius, kad lytinio organo "gabaritai" daugeliui moterų beveik nesvarbūs arba visiškai nesvarbūs ir kad daugelį moterų visiškai tenkina jų partnerio pasididžiavimo matmenys. Vyrams labiau derėtų rūpintis ne centimetrais, o estetine savo genitalijų išvaizda.

Neseniai buvo pristatyti ir kito panašaus tyrimo rezultatai. Jo autoriai išsiaiškino, kokio dydžio yra statistiškai normalus penis. Paaiškėjo, kad erekcijos būklės reprodukcinis organas vidutiniškai yra 13,12 cm ilgio, ramybės būklės – 9,16 cm. Penio vidutinė apimtis erekcijos ir ramybės būklėje atitinkamai siekia 11,66 ir 9,31 cm. Šio tyrimo autoriai taip pat nustatė, kad tarp erekcijos būsenos penio ilgio ir vyro ūgio koreliacijų beveik nėra.

Vienas tyrimo autorių, dr. Davidas Veale iš Londono Imperatoriškojo koledžo Psichiatrijos, Psichologijos ir Neurologijos instituto atkreipė dėmesį į tokių rezultatų aktualumą šių laikų vyrams, kurie lytinės fiziologijos normą dėl pornografijos įtakos įsivaizduoja gana neadekvačiai.

"Nemažai daliai vyrų neramu dėl savo genitalijų dydžio, tačiau objektyvūs tyrimo rezultatai leidžia jiems įsisąmoninti, kad nerimauti tikrai nėra ko", – sakė jis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Dainius

Dainius portretas
Galima vartoti 30 arba 60 mg, vaistai tabletemis. Veikia po 1-3val nuo isgerimo.

Dainius

Dainius portretas
Priligy nesikaupia organizme, todel daznas vartojimas nekenkia. Zinoma, kasdien gerti nera reikalo, jei nera kasdieniu intymiu santykiu.

Dainius

Dainius portretas
Pajegumas, istvermingumas irgi labai svarbu. Pats vartoju Priligy, nes baigiu labai greitai, kas sukelia nemazai nepatogumu. Isgeres viena kita valandele pries mylintis galiu nebesirupinti- prailgina lytinio akto trukme ne vienu kartu.
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių