„Žalgiris“ iškovojo pergalę Alytuje

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate sekmadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ svečiuose 82:60 (18:24, 21:17, 24:6, 19:13) nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus.

Sėkmingai susitikimą pradėję alytiškiai antrojo kėlinio pradžioje pirmavo 32:20, bet žalgiriečiai prieš ilgąją pertrauką pasivijo varžovus (39:41), o antrojoje susitikimo pusėje atitrūko ir šventė užtikrintą pergalę.

Kauno komandai 11 taškų pelnė Beno Udrihas, po 9 - Brandonas Daviesas ir Kevinas Pangosas. Žalgirietis Axelis Toupane'as trečiojo ketvirčio pradžioje šiurkščiai pargriovė į greitą ataką skubėjusį Parrishą Petty, o teisėjas Jurgis Laurinavičius nedvejodamas skyrė prancūzui diskvalifikacinę pražangą.

Alytaus ekipoje 14 taškų surinko Charlesas Callisonas, 10 - Alanas Wigginsas, po 7 - Parrishas Petty, Paulius Petrilevičius ir Nikolaos Stylianou.

Kauniečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 40-24.

„Žalgiris“ (25 pergalės/4 pralaimėjimai) pirmauja čempionate, o „Dzūkija“ (9/20) užima aštuntąją vietą.