Išvykoje „Rytas“ neatsilaikė prieš Bonos puolimo mašiną

FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etape šansus kovoti dėl pirmosios vietos grupėje prarado Vilniaus „Rytas“ (1-3). Giedriaus Žibėno auklėtiniai išvykoje 72:99 (15:26, 22:15, 13:33, 22:25) patyrė triuškinamą nesėkmę prieš 9 pergales iš eilės iškovojusia Bonos „Telekom Baskets“ (4-0).

Pirmojo kėlinio scenarijus priminė lygiai prieš mėnesį vykusį pirmąjį tarpusavio akistatos ketvirtį Vilniuje. Bonos ekipa namų tvirtovėje vėl pabėgo į priekį ir vilniečiai po 10 minučių atsiliko dviženkliu skirtumu – 26:15.

T.J. Shortsas dažniausiai baudė vilniečius pirmajame kėlinyje, o „Ryto“ gretose rezultatyviausias buvo Benedekas Varadis, pelnęs trečdalį komandos taškų.

Vilniečiai bandė skuosti į priekį ir provokuoti pražangas antrajame kėlinyje. Ir tai jiems daryti sekėsi – sostinės ekipa prieš einant į rūbinę sumažino savo turėtą atsilikimą iki 4 taškų (37:41).

Gera kova dėl kamuolių Čempionų lygoje pasižymintis sostinės klubas po pirmosios mačo pusės varžovams šiuo aspektu nusileido beveik dvigubai – 11 prieš 20.

„Rytas“ trečiajame kėlinyje paprasčiausiai sugriuvo – prabėgus 7 kėlinio minutėms komandas skyrė jau 20 taškų (45:65), o bendrai kėlinį vilniečiai pralaimėjo net 13:33.

Paskutinės 10 minučių buvo tik  formalumas abiems komandoms ir „Rytas“ trečią patyrė trečiąjį pralaimėjimą – 72:99.

Šioje akistatoje „Rytas“ vertėsi be koją pasitempusio Evaldo Kairio.

„Rytas“: Martynas Echodas 14, Elvaras Fridrikssonas ir Marcusas Fosteris – po 12, Gytis Masiulis 10 (5 atk. kam.), Margiris Normantas 9.

„Telekom Baskets“: T.J.Shortsas 22 (7 rez. perd.), Javontae Hawkinsas 20, Collinas Malcolmas 16.