Dviejų lietuvių klubas iš Latvijos tapo antruoju BBL ketvirtfinalio dalyviu

Antradienį atsakomosiose Baltijos vyrų krepšinio lygos (BBL) aštuntfinalio rungtynėse „BK Jėkabpils“ (Latvija) klubas su Modestu Kumpiu bei Ronaldu Rutkausku namuose 93:65 (26:15, 32:6, 16:28, 19:16) sutriuškino Raplos „Avis“ (Estija) krepšininkus ir, su kaupu atsirevanšavęs už nesėkmę svečiuose 65:79, tapo antruoju ketvirtfinalio dalyviu.

21 tašką nugalėtojams pelnė Tyleris Larsonas, po 18 – Rinaldas Sirsninis ir M. Kumpys.

Per 34 su puse žaidimo minutės (34:17) lietuvis pataikė vieną tritaškį, 7 dvitaškius iš 9 bei realizavo 1 baudos metimą iš 6. Be to jis atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir dusyk suklydo.

Beveik 34 minutes (33:55) aikštelėje praleidusio R. Rutkausko sąskaitoje 9 (dvitaškiai 4/5, baudos 1/4) taškai, 8 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, blokuotas metimas, 2 klaidos ir pražanga.

Svečių gretose išsiskyrė Devinas Brooksas (25 tšk.), Maurice'as Kempas (13 tšk.) bei Indrekas Kajupnakas (10 taškų).

Ketvirtfinalyje „BK Jėkabpils“ komandos varžovu greičiausiai bus Šiaulių „Šiaulių“ klubas, pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse 101:61 sutriuškinęs Pernu „Port of Parnu“ (Estija) ekipą.

Pirmasis vietą ketvirtfinalyje užsitikrino Tartu „TU-Rock“ (Estija) klubas su Karoliu Petrukoniu ir Evaldu Žabu.