Amerikietis ir serbas prisijungs prie „Nevėžio“ krepšinio komandos Pereiti į pagrindinį turinį

Amerikietis ir serbas prisijungs prie „Nevėžio“ krepšinio komandos

2016-08-14 09:35
BNS inf.

Sezono išvakarėse Kėdainių „Nevėžio“ vyrų krepšinio klubas tęsia komandos sudėties komplektavimo darbus.

Amerikietis ir serbas prisijungs prie „Nevėžio“ krepšinio komandos
Amerikietis ir serbas prisijungs prie „Nevėžio“ krepšinio komandos / Kėdainių „Nevėžio“ nuotr.

Pasak „Nevėžio“, prie ekipos prisijungs dar du legionieriai – amerikietis vidurio puolėjas Robertas Thurmanas ir puolėjas iš Serbijos Ivanas Smiljaničius.

27–erių metų 208 cm ūgio vidurio puolėjas praėjusį sezoną žaidė „Union Tours Metropole Basket“ gretose Prancūzijoje.

R. Thurmanas vidutiniškai pelnydavo po 14 taškų, atkovodavo 8 kamuolius ir atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus.

27–erių 200 cm ūgio I. Smiljaničius atvyksta iš Pančevo „Tamis“ klubo.

Lengvojo ir sunkiojo krašto puolėjo pozicijose galintis rungtyniauti krepšininkas praėjusiame Serbijos pirmenybių sezone per mačą praleisdavo po 34 minutes: įmetė po 16,8 taško, atkovojo 4,8 kamuolio, atliko 1,3 rezultatyvaus perdavimo ir rinko 18,3 naudingumo balo.

I. Smiljaničius tritaškius metė 44,7 proc. tikslumu.

Sezono išvakarėse „Nevėžis“ pasirašė sutartis su Toniu Prostranu ir Jermaine'u Love'u bei pratęsė kontraktą su Simonu Kymantu.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų