Vyrų teniso turnyre Barselonoje paaiškėjo pirmieji aštuntfinalio dalyviai

Ispanijoje įsibėgėja ATP serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras „Barcelona Open BancSabadell“, kurio prizų fondą sudaro 2,152 mln. eurų.

Antradienį vakare sužaisti dar šeši vienetų varžybų mačai, po kurių paaiškėjo keturi aštuntfinalio dalyviai.

Staigmeną pateikė vos 138-ą vietą pajėgiausių pasaulio žaidėjų klasifikacijoje užimantis 19-metis Rusijos atstovas Karenas Kačanovas, 6:2, 6:7 (4:7), 6:3 šešioliktfinalyje įveikęs 17-ąją planetos raketę – penktąjį reitingą turnyre turėjusį ispaną Roberto Bautistą Agutą.

Kituose šešioliktfinalio mačuose pergales iškovojo aukštesnį reitingą turėję tenisininkai: šeštas pagal skirstymą prancūzas Benoit'as Paire'as 6:2, 7:5 nugalėjo Rusijos atstovą Teimurazą Gabašvilį, vienuoliktas pagal reitingą ukrainietis Aleksandras Dolgopolovas 4:6, 7:6 (11:9), 6:4 palaužė ruso Jevgenijaus Donskojaus pasipriešinimą, o tryliktą reitingą turintis prancūzas Jeremy's Chardy's 7:5, 6:2 įveikė Victorą Estrellą Burgosą iš Dominikos Respublikos.

Paskutiniuosiuose pirmojo rato (1/32 finalo) mačuose olandas Thiemo de Bakkeris 6:4, 6:7 (3:7), 6:3 įrodė savo pranašumą prieš švedą Eliasą Ymerą, o ispanų dvikovoje Albertas Ramosas-Vinolasas 6:3, 6:2 nepaliko vilčių Jaume'i Munarui.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 500 įskaitikių ATP klaisfikacijos taškų bei 460 tūkst. dolerių čekis.