„Nafta-Uni-Laivitė“ išlygino rezultatą

"Nebuvau matęs taip pasiaukojamai žaidžiančių krepšininkų", – "Naftos-Uni-Laivitės" treneris Dainius Miliūnas po rungtynių su "Mažeikiais" netramdė džiaugsmo.

Klaipėdos krepšininkai, pasiekę pergalę 83:65, išlygino serijos rezultatą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato ketvirtfinalyje – 1:1.

Iki didžiosios pertraukos žiūrovai, sausakimšai užpildę "Žalgirio" sporto rūmus, išvydo nuožmią kovą, per kurią nė vienai ekipų nebuvo pavykę atitrūkti didesniu nei 4 taškų skirtumu.

Lemiamas šeimininkų spurtas įvyko prasidėjus trečiajam kėliniui. Laimėję atkarpą 10:1, "Naftos-Uni-Laivitės" žaidėjai išsiveržė į priekį 43:31. Baigiantis ketvirčiui persvara buvo šoktelėjusi iki 55:39.

Nors svečiai per paskutiniąsias 10 min. bandė gelbėti kailį, tačiau D.Miliūno auklėtiniai beregint atitoldavo. Kai įpusėjus kėliniui uostamiesčio ekipa padidino skirtumą iki 70:52, abiejų komandų stovyklos suprato, kad reikia pradėti rengtis trečiajai dvikovai, vyksiančiai šiandien Mažeikiuose.

"Visi aikštelėje pabuvoję krepšininkai atidavė visas jėgas. Ypač gerai gynėsi, padėjo vienas kitam. Mažeikiškius pralenkėme pagal visus teigiamus rodiklius. Be abejo, šeštuoju žaidėju buvo pirmą kartą šį sezoną tiek daug atėjusių žiūrovų. Po šios pergalės mes įgijome psichologinę persvarą prieš varžovus, kuriems šį sezoną buvome pralaimėję tris kartus", – pergalę lėmusius faktorius vardijo D.Miliūnas.

Rezultatas

"Nafta-Uni-Laivitė" – "Mažeikiai" 83:65 (18:17, 15:13, 24:17, 26:18). R.Kasparavičius 21 (7 atkovoti kamuoliai), A.Žymantas (10 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvūs perdavimai, 5 perimti kamuoliai) ir T.Šaulis po 14, S.Galdikas 12/L.Jacevičius 13, M.Norkus 11, M.Tamušauskas ir A.Čiapas po 10.