„Bushido SWAT'87“ – Kaune

Nėra nė vieno Lietuvoje gerai žinomo kovotojo, kuris nepradėjo savo karjeros nuo „Bushido SWAT“ turnyrų: Tomas Pakutinskas, Marius Žaromskis, Ignas Barysas, Darius Skliaudys, Nauris ir Herkus Lukošiūnai, Henrikas Vikšraitis, Remigijus Morkevičius, Julija Stoliarenko ir daugelis kitų garsinančių ir garsinusių Lietuvą pasaulyje.

Tai paskutinė galimybė tapti didžiųjų turnyrų dalimi, oficiali „Bushido SWAT'87“ atranka prasideda vasario 4 d. „Kauno Oase“, Kaune. Tik čia sportininkai gali iškovoti kelialapį į didžiuosius pasaulio serijos KOK ir „MMA Bushido“ turnyrus.

„Bushido SWAT“ – tai unikali platforma, kurioje gerai pasirodęs gali tapti KOK ir „MMA Bushido“ projektų dalimi. Šiame turnyre kovotojai gali save išbandyti pagal mėgėjų taisykles dėvėdami visas apsaugas (K-1, MMA, Bushido ZST, graplingas).

Neprarask savo šanso, registruokis ir siek savo tikslo.

„Bushido SWAT“ turnyruose vyksta ne tik atrankinės kovos, bet pasisemti patirties užsiregistruoja ir gerai žinomi sportininkai. Šiame turnyre galėsite išvysti gerai žinomų vardų iš visos Lietuvos stipriausių novos menų klubų.

Šį unikalų turnyrą gyvai galėsite stebėti tik naujos kartos televizijos „Go3/PRIME FIGHT HD“ kanale.

Neprarask savo šanso, tapk pasaulinio projekto dalimi. Ateik palaikyti Lietuvos kovotojų. Turnyro metu koncertuos „Proflame“.

Daugiau informacijos: www.bushido.ltNAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių