Baidarininkas I. Navakauskas – sprinto rungties finale

Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Italijoje šeštadienį vyrų 200 m - sprinto - rungties pirmajame pusfinalio plaukime antrąją vietą užėmė ir į pagrindinį (A) finalą, kuriame bus kovojam dėl medalių ir kelialapių į 2016 metų Rio de Žaneiro (Brazilija) vasaros olimpines žaidynes, pateko 25-erių metų baidarininkas Ignas Navakauskas.

Lietuvos sportininko, savo plaukime aplenkusio septynis varžovus, laikas - 34,857 sekundės.

Pirmas šiame pusfinalio plaukime buvo kanadietis Markas De Jonge'as (34,631 sek.), o trečias finišo liniją kirto lenkas Pawelas Kaczmarekas (35,171 sek.).

I. Navakausko rezultatas tarp 36 pusfinalio etapo dalyvių buvo antras po minėto kanadiečio, o su trečiu rezultatu į finalą tarp devynių baidarininkų pateko prancūzas Maxime'as Beaumont'as (34,893sek.).

Kanojininkė R. Dagytė varžysis dėl 19-27 vietų

Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Italijoje dvidešimtmetė kanojininkė Rūta Dagytė šeštadienį antrajame iš keturių moterų 200 m rungties pusfinalio plaukimų užėmė penktąją vietą bei sekmadienį kovos dėl 19-27 pozicijų galutinėje šios rungties įskaitoje.

Lietuvos sportininkės, aplenkusios varžoves iš Nigerijos, Argentinos, Gruzijos bei Gvatemalos, laikas - 53,228 sekundės.

Šio plaukimo nugalėtoja tapo kanadietė Laurenc Vincent-Lapointe (46,286 sek.), antrąją vietą užėmė rumunė Paula Postaru (48,983 sek.), o trečia finišavo prancūzė Eugenie Dorange (50,531 sek.).

Perspektyvios Lietuvos kanojininkės R. Dagytės rezultatas tarp 36 pusfinalio dalyvių buvo 21-as, o greičiausiai šeštadienį distanciją įveikė kanadietė Laurenc Vincent-Lapointe (46,286 sek.).