LFF Vykdomojo komiteto posėdis: atsisveikinta su U21 rinktinės treneriu M. Stankevičiumi

  • Teksto dydis:

Rugpjūčio 17 dieną LFF būstinėje Vilniuje įvyko LFF Vykdomojo komiteto posėdis.

Posėdžio metu buvo svarstomi keli aktualūs klausimai.

Vienas tokių – nacionalinės vyrų rinktinės trenerių štabo patvirtinimas. VK posėdžio buvo patvirtinta, jog vyriausiajam rinktinės treneriui Reinholdui Breu talkins asistentai Andrius Velička, persikėlęs iš U21 vaikinų rinktinės, specialistas iš Vokietijos Mario Tanzeris, atletiniu žaidėjų parengimu rūpinsis Georgas Freidgeimas, o du štabo nariai lieka iš anksčiau – vartininkų treneris Audrius Ramonas bei analitikas Rokas Pranaitis.

**********

Taip pat buvo pristatyti Lietuvos jaunimo rinktinių pasirodymai bei įvyko vienas pokytis jaunimo rinktinėse – buvo priimtas sprendimas atsisveikinti su U21 vaikinų rinktinės treneriu Mariumi Stankevičiumi.

„Toks sprendimas nebuvo lengvas, tačiau susidarius sunkiai situacijai teko jį priimti. Tikrai su Mariumi neatsiveikiname ir jam durų neuždarome, tikimės, kad atsisveikinimas yra laikinas ir ateityje mūsų keliai dar susikirs“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

**********

Taip pat buvo pristatyti ir futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo vertinimo rezultatai. Rezultatų pristatymo metu buvo patvirtinta, kurios akademijos kokio lygio žvaigždutę gavo, taip pat buvo pritarta finansiniam ir nefinansiniam motyvaciniam akademijų skatinimui.

Posėdžio metu taip pat buvo aptartas ir praėjęs debiutinis Baltijos jaunimo lygos sezonas bei būsimas sezonas, kuris turėtų startuoti 2023-ųjų žiemą.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
MARIUS FUTBOLAS,VELYCKIUKAS PIMPACKIUKAS,TAI UTOPIJA MARIU ATLEISTI,BET SI ORGANIZACIJA TUOM IR PASIZYMI,SU GERAIS SUSIDOROTI,NES GERU NETURI BUTI,KAD BUKUMAS NEBUTU TOKS AKIVAIZDUS...
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių