Princas Harry ir Meghan parodė savo sūnų visuomenei

 • Teksto dydis:

Britų princas Harry (Haris) ir jo žmona Meghan (Megan) trečiadienį parodė savo naujagimį sūnų visuomenei, prieš pristatydami jį karalienei Elizabeth II (Elzbietai II) Vindzoro pilyje.

Laime švytinti pora sakė, kad tėvystė buvo jų svajonė ir yra nuostabus dalykas, bet kol kas neatskleidė pasauliui pirmadienį gimusio kūdikio vardo.

Į baltą antklodėlę susuktą kūdikį su balta kepuryte, kuris tikriausiai miegojo, ant rankų laikė Harry.

Meghan pareiškė, kad motinystė yra magiška. Pasak jos, kūdikis turi „mieliausią temperamentą“ ir yra „tiesiog svajonė“.

Paklaustas, į kurį iš tėvų atsigimė kūdikis, Harry atsakė, kad tai dar neaišku.

„Jo išvaizda keičiasi kiekvieną mielą dieną, taigi, kas žino?“ – sakė jis.

Kūdikis gimė pirmadienį 5 val. 26 min. vietos (7 val. 26 min. Lietuvos) laiku ir svėrė 3,26 kilogramo.

Naujagimis yra septintas žmogus eilėje į britų sostą po Velso princo Charleso (Čarlzo), Kembridžo kunigaikščio princo Williamo (Viljamo), jo vaikų – princo George'o (Džordžo), princesės Charlotte (Šarlot) ir princo Louiso (Luiso) – ir Sasekso kunigaikščio princo Harry. Kūdikis taip pat yra aštuntas karalienės Elizabeth II provaikaitis.

Tai pirmas prieš metus susituokusių 37 metų buvusios amerikiečių aktorės Meghan ir 34 metų Harry vaikas.

Pora susituokė pernai Vindzoro pilyje, o neseniai persikraustė į pilies teritorijoje esančią Frogmoro rezidenciją, kur vyko jų vestuvių priėmimas.

Kalifornijoje gimusi Meghan atliko vieną pagrindinių vaidmenų amerikiečių televizijos seriale „Kostiumuotieji“ (Suits). Ji jau buvo kartą ištekėjusi, yra išsiskyrusi ir tvirtų feministinių pažiūrų moteris. Būdama juodaodės ir baltaodžio dukra ji save laiko maišytos rasės.

Harry sakė norėjęs apsaugoti savo sutuoktinę nuo įkyraus žiniasklaidos dėmesio, todėl jiedu su Meghan sutarė neskelbti daugybės su kūdikio gimimu susijusių detalių. Meghan ir jos vyras princas Harry neskelbė pasirinktos gimdymo vietos. Viso Meghan nėštumo metu jie taip pat neskelbė datos, kada turi gimti kūdikis, ir yra sakę, jog iš anksto nesidomėjo kūdikio lytimi.

Mažylio atėjimas į šį pasaulį žymi Harry virsmo iš problemų kėlusio paauglio į pareigingą kariškį ir pagaliau atsidavusį tėvą pabaigą. Harry seniai kalbėjo apie savo troškimą sukurti šeimą ir susilaukti vaikų.

Jiedu su broliu princu Williamu ir jų sutuoktinėmis daugeliui britų įkūnija naują kartą, įnešusią naujų vėjų į nuobodžią ir seną karališkąją šeimą. Savo karališkąsias atžalas jie augina jausdami nuoširdžią visuomenės paramą monarchijai.

Pasikeitusias karališkosios šeimos tradicijas akivaizdžiai parodo Meghan atsiradimas joje. Ji yra amerikietė, vyresnė už savo sutuoktinį, išsiskyrusi ir dar maišytos rasės.

Be to, ji sugebėjo daug pasiekti pati dar prieš tai, kai sutiko ateiti į aklą pasimatymą su princu Harry, pakeitusį jų abiejų gyvenimus. Dėl savo vaidmens populiariame televizijos seriale ji turėjo daugybę sekėjų anksčiau, nei pateko į populiariausią pasaulio karališkąją šeimą.

Harry ir Meghan neseniai iš Londono centro į persikraustė į Vindzoro pilies teritorijoje esančią Frogmoro rezidenciją už 40 kilometrų į vakarus nuo sostinės. Manoma, kad šį jų sprendimą lėmė noras užsitikrinti privatumą auginant savo pirmagimį.

Be to, išsikėlę iš Londono Harry ir Meghan atsiskyrė nuo Williamo ir jo sutuoktinės Kembridžo kunigaikštienės Kate (Keit), su kuriais jie gyveno tuose pačiuose Kensingtono rūmuose Londone.NAUJAUSI KOMENTARAI

vladas

vladas portretas
Ar jie iš dangaus nužengę,kad apie juos taip rašoma? Visiems gerai žinoma,kad po gero pasidulkinimo , gaunasi tokios pasekmės.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Pasaulinis , mega įvykis , kažkokiems dviem gimė vaikas , juokas daugiau nieko .

Nijolė

Nijolė portretas
Sveikinų tėvelius jaunus su pirmagimų.Mes kažkada buvom tokie patys.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių