Olandė Diana mėgsta eksperimentuoti virtuvėje, tad įkvėpimo dažnai ieško „Instagram“.
„Naršai telefone ir pamatai ką nors įdomaus. Dažnai pamatai ir tai, kas nedomina, bet vis tiek spusteli ir net nepastebi, kaip prabėga dar pusvalandis“, – teigė iniciatyvos „gegužė be socialinių tinklų“ dalyvė Diane Schaub.
Būdavo, kad savaitei nustoja naudotis socialiniais tinklais, nes yra mama ir nori rodyti gerą pavyzdį vaikams, bet įprotis vis grįžta.
Apklausus socialinių tinklų vartotojus, save tikrai arba galbūt priklausomais laiko beveik pusė. Jaunuoliai dar labiau įnikę – net 60 proc.
„Ieškoti įkvėpimo ir informacijos yra gerai. Kita vertus, didžiosios technologijų kompanijos iš to didinasi pelną, prikausto vartotojus, kad jie kuo ilgiau žiūrėtų. Tai nėra geras modelis, nes sukelia priklausomybę“, – kalbėjo socialinių tinklų ekspertė Kirsten Jassies.
Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:
„Patarimų yra įvairių, kaip riboti laiką internete. Programėlėje galite nustatyti dienos limitą, pavyzdžiui, naudotis iki 15 minučių, galite ekraną padaryti nespalvotą – taip programėlės atrodys nebe tokios patrauklios. Ir, žinoma, galite išvis ištrinti programėles“, – patarė žurnalistė Raquel Schilder.
Diana prisijungė prie iniciatyvos „gegužė be socialinių tinklų“ – nustos naudoti „Instagram“ mėnesiui.
Naujausi komentarai