Dovilų miestelyje per savaitę įvyko antra kruvina avarija, kurioje nukentėjo motociklininkai. Antradienį po avarijos į ligoninę išgabenti su motoroleriu važiavę januoliui.
Prieš savaitę motociklui susidūrus su „VW Golf“ avarijoje žuvo žmogus. Tą kartą automobilis nepraleido tiesiai važiavusio motociklo.
Antradienį 33-ejų metų gargždiškio vairuojamas automobilis „Peugeot 406” taranavo motorolerį, kuriuo važiavo du jaunuoliai.
Automobilio vairuotojas tikino, kad vaikinai nuo Gargždų karjerų atlėkė dideliu greičiu. Tačiau vyras prisipažino, kad jis buvo pasukęs į priešpriešinę eismo juostą, apvažiavo didoką kelio duobę ir vėl sugrįžo į savo juostą.
Motorolerio vairuotojas galėjo pamanyti, kad spės iš šalutinio į pagrindinį kelią prasmukti kairiąja kelio puse, tačiau automobilio vairuotojas suktelėjo vairą į savo juostą.
Tuo metu ir įvyko susidūrimas. Motoroleris trenkėsi į mašinos priekį. Pirminiais duomenimis, vienas vaikinui lūžo abi kojos, kitas taip pat patyrė sužalojimų.
Abu nukentėjusieji išvežti į ligoninę.
Automobilio vairuotojas mašiną vairavo blaivus.
Įvykio aplinkybes tiria Klaipėdos rajono policijos komisariatas.
Naujausi komentarai